تزریق ژل لب در کرج + لیست قیمت و نمونه کار

قیمت و نمونه کار تزریق انواع ژل لب در کرج

برای تزریق فیلر لب و جوانسازی ابتدا باید به دنبال یک کلینیک زیبایی خوب در تهران و کرج باشید و پس از تحقیقات لازم، مشاهده ی نمونه کار تزریق ژل لب در کرج، برای این نوع عمل زیبایی، اقدام نمایید. در مرحله ی دوم بررسی برند ژلی که استفاده می شود و مقایسه ی جدول قیمت است که در ادامه به تمامی موارد ذکر شده می پردازیم.

بلد چی
بلد چی

تزریق فیلر لب شاید برای برخی افراد به نظرساده بیاید اما حساس ترین عمل غیر تهاجمی زیبایی است که باید پس از تحقیقات و بررسی ها لازم در زمینه ی قیمت، برند ژل، کلینیک و پزشک، مشاوره صورت گیرد تا کم ترین عوارض را به دنباله ی خود داشته باشد. تزریق ژل لب در کرج از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است که طی چند جلسه در مدل های مختلف، طبق سلیقه ی مشتری و تحت نظر متخصص پوست، انجام می شود. از سری کلینیک های زیبایی که انواع تزریق ژل لب را برای خانم ها ارائه می دهند به شرح زیر می باشند:

 • تزریق ژل لب در مهرشهر کرج
 • تزریق ژل لب در فردیس کرج
 • تزریق ژل لب در گوهردشت کرج
 • تزریق ژل لب در عظیمیه کرج
 • تزریق ژل لب در گوهردشت کرج

جدول قیمت تزریق فیلر لب

   

بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج

به مراکزهایی که خدمات تزریق ژل لب در کرج را ارائه می دهند، کمی قبل تر پرداخته ایم. اما نکته ی مهم در این زمینه، پیدا کردن بهترین کلینیک و بهترین پزشک تزریق ژل لب در کرج است که در تمامی نقاط و مرکز شهر کرج وجود دارد که با یک تحقیق ساده و مشاهده ی نمونه کار مطب تزریق فیلر لب توسط متخصص آن مجموعه، به آسانی پیدا می شود. ارزان ترین جا برای تزریق ژل لب، نباید برایتان ملاک باشد بلکه برند فیلر، پزشک خوب، کلینیک بهداشتی، انتخاب بهترین مشاور است چرا که اکثر کلینیک هایی که تزریق ژل لب ارزان قیمت را ارائه می دهند از برند های بی کیفیت استفاده می کنند که نتیجه ی نامطلوب را به دنبال خود دارد.

 انواع برند تزریق ژل لب

 1. ژل رستیلین Restylane Lips
 2. ژل Revolax
 3. ژل ژوودرم یا جوودرم Juvéderm

لیست قیمت انواع ژل لب

جنس فیلر یا ژل تزریق شده به لب چیست؟

این کاملا بستگی به نوع درخواست شما دارد، اکثر فیلر ها (پر کننده ها که ژل نیز جزئی از آن است) در بازار از ماده ای به نام اسید هیالورونیک تشکیل شده اند. این ماده به صورت طبیعی در بدن انسان وجود داشته و وظیفه حفظ رطوبت، حجم سازی و آب رسانی و حفظ حالت ارتجاعی نقاط مختلف بدن است. این روش دائمی نبوده و نیاز به تمدید خواهد داشت. مزیت استفاده از ژل های هیالورونیک این است که اگر از نتیجه راضی نبودید، می توانید در عرض 5 دقیقه با تزریق یک آنزیم (هیالورونیداز) لبتان را به حالت اول بازگردانید.

ماندگاری ژل هایی که بر پایه اسید هیالورونیک هستند چقدر است؟

پر کننده های HA بین 6 تا 18 ماه می تواند اثرات خود را روی لب داشته باشند. چنانچه پوست لبتان نازک تر از حد استاندارد باشد، ممکن است در اثر تجزیه پذیر بودن پر کننده، اثرات کم تر پایداری داشته باشد. همچنین استفاده مکرر از سیگار، در معرض آفتاب مستقیم بودن، استفاده از دستگاه سولاریم و یا اشعه ایکس ممکن است ماندگاری پر کننده را کاهش دهد. بهترین دکتر تزریق ژل، وظیفه دارد ماندگارترین و مواد با راندمان بالا را برای متقاضی خود استفاده کند.

بهترین مدل ژل لب

 1. ژل های جذبی که پس از مدتی جذب پوست میشود.
 2. ژل های استخوانی که طول عمر بی از 1 سال دارند
 3. ژل هایی که به هیچ وجه جذب پوست نمیشود و البته این نوع زیاد استفاده نمیشود

تزریق ژل لب با قیمت مناسب در کرج

ما به شما کلینیک های تزریق فیلر لب با قیمت مناسب در مرکز شهر کرج و اطراف را معرفی خواهیم کرد که همراه با نمونه کار، آماده ارائه خدمات انواع تزریق ژل برای شما متقاضیان عزیز هستند. البته اگر بخواهید ما می توانیم شما را برای مراجعه به بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران، راهنمایی کنیم و همراه شما عزیزان باشیم.

مزایای تزریق ژل لب

 • ایجاد زیبایی
 • اصلاح فرم لب
 • کبودی خفیف
 • ماندگاری و دوام بالا
 • عدم عوارض جانبی
 • هزینه مناسب و معقول
 • برقراری تناسب فرم لب با سایر اجزای صورت

لیست قیمت تزریق انواع ژل لب

انتخاب کلینیک هایی که تزریق ژل لب ارزان قیمت انجام می دهند، بسیار کار اشتباهی است همانطور که کمی قبل تر گفته شد، از پزشک و متخصص و برند های نامرغوب، برخوردار هستند. به طور کلی قیمت تزریق فیلر لب با توجه به نوع برند، مدل، تعداد جلسات تزریق ژل لب، متغیر است اما می توان گفت قیمت تزریق ژل لب هر سی سی از 1.500.000 الی 3.000.000 تومان، شروع می شود.

نمونه کار انواع تزریق ژل لب در کرج

نمونه کار تزریق ژل لب در کرج

نمونه مدل تزریق فیلر لب در کرج - شماره 1

مزایای تزریق فیلر لب در کرج

نمونه مدل تزریق فیلر لب در کرج - شماره 2

تزریق ژل لب مدل روسی در البرز

نمونه مدل تزریق فیلر لب در کرج - شماره 3

انواع تزریق ژل لب

نمونه مدل تزریق فیلر لب در کرج - شماره 4

نحوه ی تزریق ژل لب

برای تزریق ژل لب در ابتدا پزشک لب را بی حس میکنند و از طریق تزریق ماده بی حسی یا پماد بی حسی. برخی از لیدوکایین نیز استفاده میکنند. پس از بی حس شدن لب، دکتر تزریق ژل در کرج مقداری از ژل را  به صورت سطحی و عمیق به زیر پوست تزریق میکند.در صورت داشتن درد بهتر است دکتر بی حسی بیشتری برای کاهش درد شما استفاده کند. اینکه چه مقدار عمیق یا سطحی ژل تزریق شود به نوع ژلی که استفاده میشود بستگی دارد. برای مثال ترکیبات هیالورونیک اسید آب بسیاری را در نواحی اطراف خود جذب میکند به همین دلیل برای اصلاح فرو رفتگی ها و خطوط مقدار کمتری لازم است ژل لب کرج تزریق شود. البته میزان  تزریق ژل در کرج برای هر قسمت از صورت به خصوص لب ها با توجه به تشخیص پزشک یا فرد متخصص تعیین می شود.


 • بهترین اندازه برای تزریق ژل لب در کرج چقدر است؟

  1 cc (در صورت استفاده از ژل مرغوب تنها 1 سی سی تزریق ژل به لب برای بدست آمدن نتیجه مطلوب، کفایت می کند)

 • قیمت تزریق ژل لب در کرج چقدر می باشد؟

  قیمت تزریق فیلر لب در کرج با توجه به محل کلینیک، نوع برند، پزشک و متخصص، مدل و.... متغیر است اما به طور کلی تزریق ژل لب هر سی سی بین 1.500.000 الی 3.000.000 تومان می باشد.

 • بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج کجا است؟

  شما می توانید به کلینیک های تزریق ژل لب در فردیس، عظیمیه، گوهردشت، کرج، گلشهر، مهرشهر و... مراجعه نمایید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...