آموزشگاه بازیگری آبان

آموزشگاه هنرهای نمایشی آبان زیر نظر شبنم قلی‌خانی و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پذیرای هنرجویان علاقمند به بازیگری و دیگر شاخه‌های هنرهای نمایشی، می‌باشد. اگر به دنبال کلاس بازیگری در تهران هستید آموزشگاه آبان در خدمت شماست. این آموزشگاه در زمینه کلاس بازیگری کودک و نوجوان نیز فعالیت دارد.

  • waze

تهران، منطقه ۶، استان تهران، تهران، کوچه رهبان

آموزشگاه بازیگری و فیلم سازی هنر و سینما

آموزشگاه سینمایی هنر و سینما با مجوز رسمی از اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با اساتید برجسته سینمایی و بازیگری ایران چون دکتر محمد صادقی، محمد حسین لطیفی، مسعود آب پرور، داریوش موحد، مهدی ارجمند و مهدیه اعرابی در تهران مشغول به فعالیت در زمینه برگزاری دوره ها، کلاس‌ها و ورکشاپ های بازیگری کودک و نوجوان و بزرگسال، دوره‌های آموزش کارگردانی و فیلمسازی، آموزش گریم سینمایی و دیگر رشته های سینمایی و هنرهای نمایشی در محیطی حرفه‌ای می‌باشد. مجموعه هنر و سینما تنها برگزار کننده دوره های تخصصی بازیگری کودک و نوجوان در تهران با حضور والدین است.

 

  • waze

تهران، میدان قدس، ابتدای دربند، پلاک 46

آموزشگاه بازیگری پانیذ

پانیذ، یک آموزشگاه بازیگری حرفه ای و همچنین یک محیط خارق العاده و جذاب برای کودکان و نوجوانانی است که قصد دارند حرفه ی بازیگری را به صورت تخصصی بیاموزند و در عرصه های هنریِ کشور و جهان خوش بدرخشند. این آموزشگاه مفتخر به استعدادیابی و تربیت هنرمندانی است که برای شما آشنا و شناخته شده اند.

  • waze

بزرگراه رسالت، شهر کودک شاپرک، واحد 408

آموزشگاه فنی و حرفه ای هنر ارجمند

آموزشگاه فنی و حرفه ای هنر ارجمند ، در سال 1375 تحت عنوان مدرسه عالی بازیگری در معاونت سینمایی حوزه هنری با مدیریت استاد جناب آقای داریوش ارجمند و با مسئولیت آموزشی جناب آقای حسن خلیلی فر تاسیس شد ؛ و پس از ده سال فعالیت در سال 1385 به زیر مجموعه آموزش های آزاد دانشگاه سوره انتقال یافت و سرانجام در سال 1389 با اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای به عنوان آموزشگاهی مجزا و مستقل به کار خود ادامه داد.

  • waze

خیابان شریعتی چهارراه بهار شیراز خیابان کاج پلاک 39

آموزشگاه بازیگری بارانا

آموزشگاه بازیگری بارانا در تابستان ۱۳۹۴ با هدف کشف و پرورش استعداد های جوان و ناشناحته در عرصه بازیگری تاسیس شد. مدیر موسسه بازیگری بارانا سرکار خانم بارانا لطفی خود از بازیگران جوان و با استعداد سینما و تلوزیون هستند که تا کنون در معرفی چهره های جدید و با استعداد به عرصه بازیگری سینما و تلوریون بسیار موفق بوده اند.

 

  • waze

تهران ،خیابان توحید ، خیابان فرصت شیرازی نبش اسکندری شمالی ، پلاک 156

آموزشگاه بازیگری توانش

«مرکز تئاتر توانش» شامل دو بخش «آموزشگاه بازیگری توانش» و «موسسه هنرهای نمایشی فرهنگ توانش» با مدیریت خانم نرگس اصغری و آقای داود زارع در سال ۱۳۹۶ مجوزهای مورد نیاز برای تاسیس را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نمود و در سال ۱۳۹۷ رسما شروع به فعالیت نمود. این مرکز تئاتری مجموعه ای کاملا خصوصی و تخصصصی برای تئاتر کودک و نوجوان می باشد که در شرق تهران قرار دارد.

 

  • waze

تهرانپارس، بزرگراه رسالت شرق، بین رشید و باقری، کوچه شاهد پلاک ۲۴ طبقه اول

ارسال نظر

Loading...