تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج


پکیج البرز

تیم پکیج البرز بیش از 13 سال با سابقه درخشان خود در حال فعالیت در حوزه نصب و نگهداری، سرویس و تعمیر پکیج در کرج است. تکنسین‌های آموزش دیده و ماهر پکیج البرز با تمرکز بر رضایت مشتری به موقع در محل حاضر می‌شوند، سیستم پکیج شما را با دقت بررسی و عیب یابی می‌کنند و در صورت نیاز قطعات آسیب دیده را تعمیر یا تعویض می‌کنند. نگران هزینه ها ای تعمیرات پکیج نباشید چرا که هزینه تعمیرات پکیج دیواری بر اساس نرخ مصوب و ثابت اتحادیه اخذ می‌شود.

 

  • waze

استان البرز، کرج، بلوار دانش آموز، ولیعصر

شوفاژ هدایتی

تاسیسات هدایتی نمایندگی اصلی ایران رادیاتور در البرز می باشد که در تمامی نقاط شهر کرج خدمات رسانی می کند و در اسرع وقت و با قیمت مناسب بالاترین کیفیت خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد. تاسیسات هدایتی مرکز مجاز ایران رادیاتور در کرج است که شما می توانید جهت درخواست خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با ما تماس بگیرید. در اینجا برای شما مطلبی کوتاه اما مفید از هر آنچه باید درمورد نمایندگی رسمی پکیج ایران رادیاتور در استان البرز بدانید تهیه کرده ایم که توصیه می شود حتما مطالعه بفرمایید.

  • waze

کرج آزادگان ، کنار گذر مطهری ، نبش خیابان شهید سلمانی ، شوفاژ هدایتی. شعبه ۲ : میدان کرج ، خیابان شهربانی ضلع شمال غربی چهارراه ، شوفاژ هدایتی

تاسیسات مرکزی ایران(تاسیسات لطفی)

تاسیسات مرکزی ایران ، در بیش از 3 دهه فعالیت ، همواره تلاش کرده است تا خدمات بیشتری به مشتریان عرضه نمایند. این مجموعه از یک سو با اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان معتبر ، و از سویی دیگر آموزش مداوم پرسنل و سرویسکاران ، توانسته است روز به روز بر تنوع و گستره خدمات خود بیفزاید .
تاسیسات لطفی ، در حال حاضر مجموعه کاملی از خدمات  تامین ، فروش ، طراحی ، نصب و اجرای تاسیسات ساختمان در کرج را ارائه می دهد ، تا مشتریان ، آسوده خاطر و مطمئن ، در منزل یا محل کار خود بسر ببرند.

  • waze

کرج ، میدان مادر ،بلوار دانش آموز ، نبش کوجه دوم ،جنب املاک شازده

نمایندگی مجاز رضا

نمایندگی مجاز رضا خدمات زیر را به مشتریان ارائه می کند

نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

نمایندگی ایساتیس در کرج

نمایندگی آریستون در کرج

نمایندگی بوتان در کرج

نمایندگی لورچ در کرج

  • waze

کرج،خیابان شهید بهشتی،انتهای خیابان شهربانی،پلاک101

تاسیسات رضا

تاسیسات رضا با بیش از 25سال سابقه کار درخشان و دارای مجوز معتبر از برندهای شناخته شده ایرانی و جهانی، و مورد اطمینان مشتریان گرامی در کرج، در خدمت شما میباشد.حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرد و از مشاوره رایگان خرید کولرگازی و پکیج در کرج بهره مند شوید. متخصصان ما بهترین و مناسب ترین محصول را برای شما مشخص میکنند.

  • waze

کرج - انتهای خیابان شهربانی - جنب آزمایشگاه نور - پلاک 101

کرج تهویه


فروشگاه پکیج و کولر گازی کرج تهویه، با سرویسکاران و تعمیرکاران متخصص در استان البرز ، جهت نصب و تعمیر تجهیزات   سرمایش و گرمایش ، در خدمت شما عزیزان است.

 

  • waze

کرج - انتهای خیابان شهربانی - جنب آزمایشگاه نور - پلاک 101

ارسال نظر

Loading...