لیست بهترین مراکز گفتار درمانی در کرج


بهترین مراکز گفتار درمانی در کرج

کودکان در سنین 4 تا 6 سالگی ممکن است به دلایل مختلفی در تکلم و یا درک صحبت های دیگران مشکل داشته باشند. متخصصین آسیب شناس زبان و گفتار در مراکز گفتار درمانی در درمان و رفع این مشکل همراه شما خواهند بود.

برای کمک به عزیزانتان که مشکل و اختلال در گفتار و شنوایی دارند باید به مراکز گفتار درمان خوب کرج مراجعه کنید. بلد چی با تهیه ی لیستی از کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی استان البرز به متقاضیانی که در این زمینه آشناییتی ندارند، کمک کرده است. قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در کرج پذیرش بیمه ای دارند.

هزینه گفتار درمانی کرج

نکات مهم در انتخاب کلینیک گفتار درمانی کرج

 1. از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد
 2.  پرسنل و متخصصین گفتار درمانی می بایست دلسوز و ماهر باشند
 3. تجهیزات کامپیوتری، تجهیزات نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از جمله امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب باشد
 4. نوبت دهی منظم
 5. شرایط محیطی و ظاهری مطلوب

بهترین مرکز گفتار درمانی در کرج 

همه ما زمانی که قصد مراجعه به مراکز درمانی و یا حتی مراکز زیبایی را داریم به دنبال بهترین مرکز هستیم تا به مطلوب ترین نتیجه دست پیدا کنیم. همانطور که در بالا هم ذکر شد برای انتخاب بهترین مرکز باید نکاتی را در نظر بگیریم. امکان اینکه بتوان بهترین مرکز گفتاردرمانی را مشخص کرد شاید کمی سخت باشد اما مرکزی که توسط یک آسیب شناس گفتار و زبان مدیریت شود و رضایت مراجعین از آن بالا باشد قطعا یک مرکز گفتار درمانی خوب خواهد بود.  کلینیک های گفتاردرمانی در هر شهر تحت نظارت معاونت درمان دانشگاه های همان شهر خواهد بود و باید مجوز خود را از سازمانهای نظام پزشکی همان شهر دریافت نمایند. حتما در انتخاب مرکز گفتار درمانی به مجوز آن مرکز نیز توجه داشته باشید. می توان گفت که اکثر مراکز گفتار درمانی در کرج در مناطق زیر قرار دارند : خیابان طالقانی، عظیمیه، سه راه گوهردشت، میدان سپاه، خیابان قزوین، خیابان بهار و فردیس کرج

چه زمانی باید به کلینیک گفتار درمانی کرج مراجعه کنیم؟

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل تاخیر در گفتار و زبان، اختلالاتی مانند: لکنت و پریده گویی، زبان پریشی، اختلالات تولید یا تلفظ صداها؛ شامل: حذف، خرابگویی، افزودن و جانشینی، اختلالات یادگیری یا خواندن و نوشتن، مشکلات بلع و... هستید باید به بهترین مراکز گفتاردرمانی کرج مراجعه نمایید. لکنت زبان معمولا در سنین 4 تا 6 سالگی به صورت تکرار حرف، تلفظ کشیده کلمات و یا قفل شدن بر روی آنها مشاهده می شود. 

هزینه درمان گفتار درمانی در کرج چقدر است؟

نرخ ویزیت مراکز گفتار درمانی خصوصی کرج در شهرستان کرج و استان البرز بر اساس تعرفه مصوب نظام پزشکی میباشد. ما در اختیار شما عزیزان لیستی از بهترین مراکز گفتار درمانی کرج قرار داده ایم تا بتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت، هزینه درمان گفتار درمانی در کرج تماس حاصل نمایید.

 مراکز گفتاردرمانی در کرج چه خدماتی ارائه می دهند؟

اگر برای درمان اختلالی گفتاری در عزیزان خود به دنبال مراکز درمانی هستید ما برای شما لیستی از مرکز گفتاردرمانی بزرگسال کرج و مرکز گفتاردرمانی کودکان در کرج تهیه کرده ایم. این مجموعه ها به درمان بیماری هایی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، می پردازند:

 •  کم شنوايي يا ناشنوايي
 • اشکال در تلفظ اصوات گفتاري
 • اختلال در بلع
 • تاخير در شروع گفتار در کودکان
 • در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري
 • عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک
 • اشکال در درک کلام و گفتار ديگران
 •   لکنت زبان

 آدرس بهترین کلینیک های گفتاردرمانی کرج

بهترین کلینیک گفتار درمانی در تمامی نقاط کرج تاسیس شده اند و بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهند. ما به شما عزیزان، گفتار درمانگر خوب در کرج را معرفی کرده ایم و در آن ها به آدرس و شماره تلفن بهترین کلینیک های گفتاردرمانی کرج پرداخته ایم.

درمان لکنت زبان در مراکز گفتار درمانی توسط چه متخصصی صورت می گیرد؟

فارغ التحصیل رشته گفتار درمانی یا آسیب شناس گفتار و زبان، متخصص درمان لکنت زبان است و درمان لکنت زبان توسط این متخصصین انجام می شود. 

چه بیماری هایی در مراکز گفتار درمانی درمان می شوند؟

به صورت کلی بیماری هایی که در یکی از هشت دسته زیر قرار بگیرند در مراکز گفتار درمانی تحت  درمان قرار می گیرند:

 1. لکنت زبان
 2. اختلال در بلع
 3. ناشنوایی و کم شنوایی
 4. مشکل در تلفظ اصوات و کلمات
 5. تاخیر در شروع گفتار
 6. اختلالات فلج مغزی، اوتيسم و اختلال يادگيری
 7. عدم امکان برقراری ارتباط کلامی و یا غیر کلامی در کودکان
 8. مشکل در درک گفتار دیگران
 • آیا کلینیک گفتار درمانی کرج تحت پوشش بیمه است؟

  در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در کرج پذیرش بیمه ای دارند.

 • تعرفه گفتار درمانی در کرج چقدر است؟

  نرخ ویزیت مراکز گفتار درمانی خصوصی کرج در شهرستان کرج و استان البرز بر اساس تعرفه مصوب نظام پزشکی میباشد.

 • بهترین کلینیک گفتار درمانی در کرج کجا است؟

  بلد چی برای شما عزیزان بهترین مراکز کاردرمانی و گفتار درمانی در کرج را به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی تهیه کرده است.

مرکز کاردرمانی مهر آریا

مرکز کاردرمانی مهر آریا

 • waze

کرج بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی ابتدای پل زیر گذر برج ارم طبقه ۹ واحد ۳۵
کاردرمانی و گفتار درمانی فردیس (یاری)

کاردرمانی و گفتار درمانی فردیس (یاری)

 • waze

فردیس جاده ملارد ایستگاه 110 خیابان گلستان 32 روبروی درمانگاه شبانه روزی پارس جنب نمایندگی مدیران خودرو پلاک 680 طبقه 2 واحد 3

کاردرمانی و گفتار درمانی طنین

کلینیک کاردرمانی طنین در کرج خدمت گذار شماست

 • waze

کرج ، چهار راه هفت تیر ، ابتدای بلوار دانش آموز ، روبروی سازمان بورس ، جنب پل هوایی ، کوچه قاسمی ، ساختمان پزشکان آراد طبقه هفتم
مرکز کاردرمانی روشنا

مرکز کاردرمانی روشنا

 • waze

کرج ، طالقانی شمالی ، خیابان مرجان ، کوچه میرزایی ، جنب دفتر پیشخوان ، ساختمان آریا ، طبقه ۲ ، واحد ۲
کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی بهار

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی بهار


کرج ، سه راه گوهردشت ، میثم ۱۱ ، برج آرمان ، طبقه اول ، واحد ۳
توانبخشی و مشاوره کودک مفید

توانبخشی و مشاوره کودک مفید

موسسه روان پژوهان مفید در اردیبهشت ماه سال 1391 با هدف ارائه خدمات بهینه به جامعه هدف خود تاسیس گردید.
در اساسنامه این موسسه ارائه خدمات در زمینه مسائل گوناگون روانشناسی و توانبخشی برای گروهای خاص جامعه مانند : معلولان ذهنی ؛ جسمی ؛ روانی ؛ سالمندان ؛ بیماران خاص ( دیابت ؛ تالاسمی ؛ سرطان و .... ) و نیز انتشار کتب تخصصی ؛ برگزاری دوره ها و کارگاههای علمی و آموزشی برای دانشجویان ؛ خانواده ها و دیگر گروههای اجتماعی مانند سازمانها و نهادها ؛ در دستور کار قرار گرفته است .

 • waze

شهر کرج محله دولت آباد خیابان نشاط بین خیابان ابوسعید سی ام و خیابان حسینی،نبش نشاط ۱۳،پلاک۱۶

ارسال نظر

Loading...