لیست بهترین مراکز گفتار درمانی در کرج


مرکز کاردرمانی مهر آریا

 • waze

کرج بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی ابتدای پل زیر گذر برج ارم طبقه ۹ واحد ۳۵

کاردرمانی و گفتار درمانی فردیس (یاری)

 • waze

فردیس جاده ملارد ایستگاه 110 خیابان گلستان 32 روبروی درمانگاه شبانه روزی پارس جنب نمایندگی مدیران خودرو پلاک 680 طبقه 2 واحد 3

کاردرمانی و گفتار درمانی طنین

کلینیک کاردرمانی طنین در کرج خدمت گذار شماست

 • waze

کرج ، چهار راه هفت تیر ، ابتدای بلوار دانش آموز ، روبروی سازمان بورس ، جنب پل هوایی ، کوچه قاسمی ، ساختمان پزشکان آراد طبقه هفتم

مرکز کاردرمانی روشنا

 • waze

کرج ، طالقانی شمالی ، خیابان مرجان ، کوچه میرزایی ، جنب دفتر پیشخوان ، ساختمان آریا ، طبقه ۲ ، واحد ۲

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی بهار


کرج ، سه راه گوهردشت ، میثم ۱۱ ، برج آرمان ، طبقه اول ، واحد ۳

برای کمک به عزیزانتان که مشکل و اختلال در گفتار و شنوایی دارند باید به مراکز گفتار درمان خوب کرج مراجعه کنید. بلد چی با تهیه ی لیستی از کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی استان البرز به متقاضیانی که در این زمینه آشناییتی ندارند، کمک کرده است. قابل ذکر است که در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در کرج پذیرش بیمه ای دارند.

نکات مهم در انتخاب کلینیک گفتار درمانی کرج

کلینیک گفتار درمانی در کرج

 1. از تجربه و قدمت بالایی برخوردار باشد
 2. از پرسنل و متخصصین گفتار درمانی دانشگاه‌های قوی و دلسوز بهره بگیرد
 3. تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزاری و همچنین تجهیزات ایجاد صوت نیز می تواند از امتیازهای یک کلینیک گفتاردرمانی خوب در کرج باشد
 4. نوبت دهی منظم نظافت محل و آراستگی محیط نیز از جمله آیتم هایی است که بهترین کلینیک گفتار درمانی کرج می‌تواند حائز این شرایط باشد.

چه زمانی باید به کلینیک گفتار درمانی کرج مراجعه کنیم؟

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل تاخیر در گفتار و زبان، اختلالاتی مانند: لکنت و پریده گویی، زبان پریشی، اختلالات تولید یا تلفظ صداها؛ شامل: حذف، خرابگویی، افزودن و جانشینی، اختلالات یادگیری یا خواندن و نوشتن، مشکلات بلع و... هستید باید به بهترین مراکز گفتاردرمانی کرج مراجعه نمایید.

هزینه درمان گفتار درمانی در کرج چقدر است؟

نرخ ویزیت مراکز گفتار درمانی خصوصی کرج در شهرستان کرج و استان البرز بر اساس تعرفه مصوب نظام پزشکی میباشد. ما در اختیار شما عزیزان لیستی از بهترین مراکز گفتار درمانی کرج قرار داده ایم تا بتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت، هزینه درمان گفتار درمانی در کرج تماس حاصل نمایید.

 لیست مراکز گفتاردرمانی در کرج

هزینه گفتار درمانی کرج

اگر برای درمان اختلالی گفتاری در عزیزان خود به دنبال مراکز درمانی هستید ما برای شما لیستی از مرکز گفتاردرمانی بزرگسال کرج و مرکز گفتاردرمانی کودکان در کرج تهیه کرده ایم. این مجموعه  ها به درمان بیماری هایی که در ادامه به ان ها خواهیم پرداخت، می پردازند:

 •  کم شنوايي يا ناشنوايي
 • اشکال در تلفظ اصوات گفتاري
 • اختلال در بلع
 • تاخير در شروع گفتار در کودکان
 • در صورت تشخيص بروز هر يک از اختلالات فلج مغزي، اوتيسم، اختلال يادگيري
 • عدم برقراري ارتباط کلامي يا غير کلامي از سوي کودک
 • اشکال در درک کلام و گفتار ديگران
 •   لکنت زبان

 آدرس بهترین کلینیک های گفتاردرمانی کرج

بهترین کلینیک گفتار درمانی در تمامی نقاط کرج تاسیس شده اند و بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهند. ما به شما عزیزان، گفتار درمانگر خوب در کرج را معرفی کرده ایم و در آن ها به آدرس و شماره تلفن بهترین کلینیک های گفتاردرمانی کرج پرداخته ایم.

 • آیا کلینیک گفتار درمانی کرج تحت پوشش بیمه است؟

  در حال حاضر به دلیل عدم پوشش و قرارداد بیمه های پایه نظیر تامین اجتماعی ، خدمات درمانی و نیرو های مسلح با خدمات گفتار درمانی مراکز خصوصی ، صرفا مراکز گفتاردرمانی دولتی در کرج پذیرش بیمه ای دارند.

 • تعرفه گفتار درمانی در کرج چقدر است؟

  نرخ ویزیت مراکز گفتار درمانی خصوصی کرج در شهرستان کرج و استان البرز بر اساس تعرفه مصوب نظام پزشکی میباشد.

 • بهترین کلینیک گفتار درمانی در کرج کجا است؟

  بلد چی برای شما عزیزان بهترین مراکز کاردرمانی و گفتار درمانی در کرج را به همراه اطلاعات شماره تلفن تماس مرکز و آدرس مرکز گفتار درمانی تهیه کرده است.


ارسال نظر

Loading...