لیست بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج


کلینیک جهانشهر کرج، جهانشهر، ابتدای خیابان کسری، طبقه فوقانی بانک صادرات،پلاک۹، واحد3
02634297502 09196453431

تزریق ژل لب یکی از عمل های غیر تهاجمی زیبایی است که در کلینیک های زیبایی توسط متخصصان پوست برای خانم ها تزریق می شود. این نوع عمل جهت فرم دهی و حجیم کردن لب ها با استفاده از ژل مخصوص کاربرد دارد که بسیاری از خانم هایی که قصد تغییر چهره با کمترین عوارض را دارند، از این مورد استقبال می کنند. به کمک فیلر لب می توانید زیبایی چندین برابر به صورت خود ببخشید البته برای تزریق آن به هر کلینیک یا مطبی مراجعه نکنید فقط این عمل را به دست کسانی بسپارید که دارای مجوز های لازم و تخصص مربوطه می باشند.

تزریق ژل لب در کرج

اگر به دنبال بهترین مرکز تزریق ژل لب در کرج هستید می توانید از طریق لین زیر تحقیقات خود را در این زمینه انجام دهید. تزریق ژل لب اگر توسط متخصص انجام شود به مرور زمان نتیجه ای مطلوب اعم از فرم دهی زیبای لب را به دنبال دارد اما برای به دست آوردن انتظاراتی که از ژل لب دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوران حرفه ای در رابطه با فیلر لب و انواع مارک های آن ، مشورت کنید.

مزایای تزریق ژل لب چیست؟

 1. حجم دهی و فرم دهی لب ها در کمترین زمان ممکن و متناسب با سلیقه فرد
 2. ماندگاری بالا
 3. کبودی کمتر
 4. پایین بودن احتمال بروز عوارض بعد از تزریق
 5. هزینه کمتر نسبت به سایر روش ها
 6. مشاهده فوری نتایج

هزینه  تزریق ژل لب در کرج چقدر است؟

برای خانم هایی که قصد فرم دهی لب با ژل را دارند اولین سوالی که برایشان پیش می آید این است که قیمت تزریق ژل لب در کرج چقدر است؟ هزینه ی هر سی سی تزریق ژل لب چقدر می شود؟ بلد چی با در اختیار گذاشتن لیستی از بهترین کلینک ژل لب و لیست قیمت تزریق ژل لب در استان البرز به تمامی سوالات شما پاسخ داده است. از عوامل موثر بر تعیین قیمت ژل لب می توان به برند ژل لب، میزان سی سی که تزریق می کنید، کلینیکی مراجعه می کنید، جلسات ترمیمی و غیره می توان اشاره کرد.

بهترین برند ژل لب کدام اند؟

 • ژل لب رستیلن

نوعی ژل لب است که غلظت بالایی هیالورونیک اسید دارد و قیمت آن در مقایسه با سایر ژل های حاوی هیالورونیک اسید، بیشتر است. این برند ژل لب مورد تائید FDA است و در حدود شش ماه ماندگاری دارد.

 • ژل لب تئوسیال

ساخت کشور سوئیس و بر پایه هیالورونیک اسید و منشاء غیر حیوانی دارد. اثرات این ژل لب تنها در حدود یک سال باقی می ماند و تا حد زیادی به عواملی از قبیل نوع پوست و سبک زندگی فرد بستگی دارد.

 • ژل لب استایلج

برند فرانسوی ژل لب است که در ترکیب خود حاوی هیالورنیک اسید و بی حس کننده لیدوکائین است که حجم طبیعی را در لب ها ایجاد می کند و ماندگاری آن در حدود ۶ تا ۲۴ ماه خواهد بود. این برند ژل لب هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد، اما توصیه می شود تا ۲۴ ساعت از وارد آوردن فشار به لب ها خودداری شود.

 • ژل لب بلوترو

ساخت کمپانی Merz آلمان است که همانند بسیاری از برندها بر پایه ترکیب هیالورونیک اسید طراحی شده و با توجه به این که حاوی مقادیری لیدوکائین است، از میزان درد هنگام تزریق کاسته خواهد شد. این برند مورد تائید FDA است و در حدود شش تا دوازده ماه ماندگاری خواهد داشت.

 • ژل لب پرفکتا

این مدل ژل لبب فرانسوی است و به عنوان یک حجم دهنده موثر برای لب ها مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج آن بلافاصله بعد از تزریق مشاهده می شود. این برند ژل لب هیچ گونه عوارضی را به همراه نخواهد داشت.

 • ژل لب رووفیل

رووفیل ژل لب کره ای است که هیالورونیک اسید موجود در آن دوام و ماندگاری بالایی دارد و اثرات آن تا دوازده ماه باقی می ماند که البته میزان جذب آن به نوع پوست، نوع و میزان حجم تزریق نیز بستگی دارد. ژل رووفیل لب ها را به طور محسوسی افزایش حجم می دهد و در لب های باریک، باعث می شود لب به سمت بالا کشیده شود.

معرفی روش های تزریق ژل لب

تزریق ژل لب با استفاده از سوزن بسیار ظریف و در زاویه ای مناسب داخل لب و یا نواحی اطراف لب انجام می شود البته چگونگی تزریق ژل لب بستگی به مدلی دارد که انتخاب می کنید. بنابراین به پزشکی که مراجعه می کنید باید بر تمامی تکنیک های فرم دهی لب از مدل طبیعی تا روسی، مسلط باشد. در ادامه به معرفی انواع فرم ژل لب برای خانم ها خواهیم پرداخت. با ما در سایت بلد چی همراه باشید.

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب شامل چه مواردی می شود؟

 1. قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.
 2. فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.
 3. تزریق دوطرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمی باشد.
 4. طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.
 5. در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد.
 6. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.
 7. تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.
 8. تزریق ژل در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد. در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم.

بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج

تیم بلد چی لیستی از بهترین کلینیک و مراکز تزریق ژل لب را برای شما عزیزان تهیه کرده است تا بتوانید به کلینیک مطمئن از لحاظ بهداشتی و کادر پزشکی درجه یک، مراجعه نمایید. برای مشاهده بهترین مراکز تزریق ژل لب در کرج اینجا را کلیک کنید.

نمونه تزریق ژل لب در کرج

مدل تزریق ژ ل لب در کرج

نمونه تزریق ژل لب در کرج

مدل ژل لب روسی در عظیمیه

مدل ژل لب روسی در عظیمیه

تزریق ژل لب نچرال در مهرشهر

تزریق ژل لب نچرال در مهرشهر

تزریق ژل لب عروسکی در اندیشه

تزریق ژل لب عروسکی در اندیشه

 

انواع فرم ژل لب برای خانم ها

 • ژل لب روسی در کرج: ژل لب روسی که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، از سمت داخل به بیرون و حاشیه لب و به طور عمودی تزریق می شود و این روش برای افرادی که لب های باریک و کم حجمی دارند، نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت.
 • ژل لب عروسکی در کرج : در ژل لب عروسکی، میزان ژل بیشتری در لب پایین تزریق می شود تا حجم لب پایین بیشتر از لب بالا شود و لب ها فرم عروسکی یا باربی پیدا کنند.
 • تزریق ژل لب طبیعی (کلاسیک) در استان البرز : برای آن دسته از افرادی که می خواهند بعد از تزریق، لب ها فرم طبیعی تری داشته باشد، افزایش حجم به صورت نامحسوس و به طور کاملا طبیعی انجام خواهد شد.
 • ژل لب قلبی : تزریق ژل قلبی برای آن دسته از افرادی مناسب تر است که فرم صورت بیضی دارند که در این روش، فاصله ای بین قسمت بالایی دو حاشیه لب ایجاد می شود و لب ها اصطلاحا ظاهر قلبی شکلی پیدا می کنند.

آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

تزریق ژل لب در حالت عادی یک عمل غیر تهاجمی بدون ضرر است اما حتما قبل از تزریق ژل لب، پزشک خود را در زمینه ی سابقه ی بیماری اگر دارید، داروهایی که مصرف می کنید، در جریان بگذارید تا از بروز عوارض جانبی تزریق فیلر لب، جلوگیری نمایید.

 1. ماندگاری موقت
 2. احتیاج به جلسات ترمیمی
 3. ورم و کبودی
 4. احساس درد و سوزش
 • بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج کجاست؟

  جهت اطلاع از آدرس بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج به همراه نمونه کار به سایت بلد چی مراجعه نمایید.

 • هزینه ی تزریق ژل لب در کرج چقدر است؟

  برآورد و تعیین قیمت تزریق ژل لب در کرج به عوامل متعددی اعم از نوع کلینیک، میزان ژلی که تزریق می شود، تعداد جلسات و.... بستگی دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 • برای تزریق ژل لب چند جلسه نیاز است؟

  تعداد جلسات تزریق ژل لب بستگی به سلیقه ی شما و تشخیص پزشک است و لازم به ذکر است برای بالا بردن میزان ماندگاری ژل، جلسات ترمیم الزامی است.

کلینیک زیبایی لیکو گوهردشت

کلینیک زیبایی لیکو گوهردشت

در کلینیک زیبایی لیکو واقع در گوهردشت کرج تمامی خدمات زیبایی از جمله مشاوره کامل پوست و مو، جوانسازی و از بین بردن چین و چروک، ژل، بوتاکس، لیفت با نخ صورت و گردن، لیزر موهای زائد، فیشیال حرفه ای، آنالیز پوست و مو، مزو تراپی، آر اف فرکشنال، هایفو، پی آر پی، خال برداری،پیرسینگ و سوراخ کردن گوش با انژیوکت و ویزیت بیماران داخلی تحت نظارت دکتر پرستو کوچک پور انجام می شود.

 • waze

کرج، رجایی شهر، بلوار انقلاب، بین هشتم و نهم شرقی، پلاک 550، طبقه دوم

کلینیک جهانشهر

کلینیک لیزر کرج با کادری مجرب از پزشکان و پرسنل حرفه ایی با سال ها تجربه و خوشنامی در استان البرز واقع در شهر کرج منطقه جهانشهردر خدمت شما عزیزان می باشد. در این مرکز تخصصی خدماتی از قبیل لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدن برای بانوان و آقایان انجام می شود. کلینیک لیزر جهانشهر کرج مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و اروپا یعنی دستگاه های لیزر الکساندرایت و دایود می باشد. خدمات بسیار متنوع کلینیک جهانشهر کرج شامل مواردی چون: لیزر موهای زائد، تزریق ژل لب و بوتاکس، تزریق فیلر زیر چشم و بینی، رفع خطوط خنده، مزوتراپی مو، میکرونیدلینگ، پاکسازی و جوانسازی صورت، زاویه سازی صورت، رفع اسکار و جای جوش و ... است.

 

 • waze

کرج، جهانشهر، ابتدای خیابان کسری، طبقه فوقانی بانک صادرات،پلاک۹، واحد3

مرکز لیزر کاملیا

اگر شما به دنبال مرکز لیزر کرج معتبر و تخصصی هستید کلینیک کاملیا با سال ها تجربه و تخصص با کادری مجرب در خدمت شما می باشد. ما همچنین با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنولوژی موجود در زمینه پوست، مو ولیزر آماده ارائه خدمات به مراجعین عزیز می باشد. از جمله خدمات زیبایی مرتبط با پوست و مو کلینیک کاملیا کرج شامل: لیزر موهای زائد بدن برای بانوان و آقایان، تزریق ژل لب، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر زیر چشم، مزوتراپی مو، زاویه سازی صورت، رفع خطوط خنده، میکرونیدلینگ، آبرسانی و پاکسازی صورت، هایفوتراپی و لیفتینگ و بسیاری از خدمات دیگر می باشد.

 • waze

کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، طبقه4، واحد۴۰۱

کلینیک لیزر و زیبایی آلا

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.
مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم. ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم. ما در مرکز پوست و مو، لیزر آلا درمان های پیشرفته لیزر ، لیزر موهای زائد ، اقدامات زیبایی نوآورانه ، تزریق ژل لب ، تزریق جوان کننده  و پیشگیری از پیری پوست و درمان چین و چروک با بوتاکس و سایر تعدیل کننده های عصبی ، احیای صورت ، لایه برداری شیمیایی و… ارائه می دهیم.

 • waze

گوهردشت، فلکه اول، برج پارمیدا، طبقه 2، پلاک 201
کلینیک دکتر پوران
آدرس: کرج ،جهانشهر،میدان مدنی،ساختمان آفتاب،طبقه اول واحد۱

تلفن تماس: 09196358498
کلینیک زیبایی مده آ
آدرس: کرج، خیابان مطهری به سمت فلکه اول گوهردشت، روبروی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی، جنب فرشبافت، برج نیکان، طبقه ششم، واحد ۲۱

تلفن تماس: 09101815592
نحوه ی تزریق ژل لب | تکنیک تزریق ژل لب
کلینیک زیبایی

مراحل و نحوه تزریق ژل لب

لب مهم ترین قسمت صورت است که یا به صورت طبیعی کوچک هستند و یا با افزایش سن، کم حجم و کم ارتفاع می شوند. برای فرم دهی لب روش های مختلفی دارد که از پر کاربرد ترین روش های، تزریق ژل لب است که در بسیاری از کلینیک های زیبایی با تشخیص پزشک، انجام می شود. در کلینیک زیبایی انواع خدمات تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریف فیلر و.... به شما متقاضیان عزیز ارائه می شود.

رایج‌ترین عوارض جانبی تزریق ژل لب
کلینیک زیبایی

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

تزریق ژل لب که یکی از اقدامات رایج، برای زیبایی و فرم دهی لب خانم در کلینیک های زیبایی صورت می گیرد، محسوب می شود به همراه خود مزایا و معایبی دارد که در این مقاله قصد داریم به رایج ترین عوارض تزریق ژل لب به همراه مراقبت های پس از تزریق ژل، بپردازیم. با ما همراه باشید.

نکات و توصیه های مهم قبل از تزریق ژل لب
کلینیک زیبایی

نکات مهم قبل از تزریق ژل لب

تزریق ژل لب با توجه به حساس بودن ناحیه ی تزریق، نیاز است با مشورت پزشک متخصص در بهترین کلینیک زیبایی انجام شده و قبل و بعد از تزریق مراقبت های لازم رعایت شود. یک سری توصیه ها توسط متخصص با توجه به نوع پوست شما داده می شود که حتما برای جلوگیری از بروز هر گونه عوارض تزریق ژل لب، انجام شود.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب برای افزایش ماندگاری چیست؟
کلینیک زیبایی

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب برای ماندگاری

هر نوع از تزریقات به منظور افزایش زیبایی صورت و اندام، نیاز به مراقبت هایی برای جلوگیری از بروز هر گونه عفونت؛ زخم، خونریزی، ورم و کبودی می باشد که البته با تشخیص پزشک، تعیین می شود. در ادامه مطلب، برای شما متقاضیان عزیز لیستی از مراقبت های بعد از تزریق ژل لب را تهیه کرده ایم که پس از تزریق ژل، به شما کمک خواهد کرد. این لیست با مشورت متخصصان پوست و زیبایی و تاییده شده توسط آن ها، تهیه شده است.

معرفی انواع برند و مارک ژل لب
کلینیک زیبایی

معرفی انواع ژل لب

برای تزریق ژل لب انواع مارک و برند البته با قیمت های مختلف در بازار وجود دارد که در کلینیک های زیبایی، مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین مارک ژل لب بپردازیم که بهترین گزینه برای جلوگیری هر گونه عفونت، کبودی، تورم، زخم و.... می شوند. با بلد چی، بهترین برند ژل را برای تزریق ژل لب بشناسید.

ویژگی و مزایای تزریق ژل لب چیست؟
کلینیک زیبایی

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب که برای فرم دهی، شکل دهی لب کاربرد دارد از یک سری عوارض و مزایا برخوردار هستند که البته عوارض تزریق ژل لب، کوتاه مدت است اما ویژگی تزریق فیلر لب شامل زیباسازی و بهبود ظاهر لب، تقویت لب ها می شود. ما در ادامه مزایای تزریق ژل لب را در اختیار شما عزیزان، قرار داده ایم. با بلد چی همراه باشید.

تزریق ژل لب در کرج + لیست قیمت و نمونه کار
کلینیک زیبایی

قیمت و نمونه کار تزریق انواع ژل لب در کرج

برای تزریق فیلر لب و جوانسازی ابتدا باید به دنبال یک کلینیک زیبایی خوب در تهران و کرج باشید و پس از تحقیقات لازم، مشاهده ی نمونه کار تزریق ژل لب در کرج، برای این نوع عمل زیبایی، اقدام نمایید. در مرحله ی دوم بررسی برند ژلی که استفاده می شود و مقایسه ی جدول قیمت است که در ادامه به تمامی موارد ذکر شده می پردازیم.

آموزش ماساژ لب بعد از تزریق ژل
کلینیک زیبایی

ماساژ لب بعد از تزریق ژل

برای حفظ زیبایی و ماندگاری ژل پس از تزریق نیاز به مراقبت هایی است که یکی از آنها ماساژ لب است. توصیه می شود برای رفع عوارض جانبی تزریق ژل، لب ها ماساژ داده شود تا هم در فرم دهی لب موثر باشد و هم ورم، کبودی کاهش پیدا کند. با ما برای آموزش مرحله به مرحله ی ماساژ لب بعد از تزریق ژل، همراه باشید.

عوامل موثر در کاهش دوام ژل لب
کلینیک زیبایی

چه مواردی دوام ژل لب را کاهش می دهند؟

پس از تزریق ژل که توسط بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج، انجام می شود، مهم ترین نکته میزان دوام عمر ژل است که به عوامل متعددی بستگی دارد. بسیاری از کلینیک ها وعده ی دوام عمر یک سال بدون در نظر گرفتن برند ژل و عوامل موثر دیگر، می دهند در صورتی که ماندگاری ژل لب زیر یک سال است زیرا لب های ما به طور مداوم حرکت می کنند و در نتیجه سرعت تجزیه ژل افزایش پیدا می کند.

چگونه ژل لب را از بین ببریم ؟ تخلیه ژل لب
کلینیک زیبایی

چگونه ژل لب را از بین ببریم ؟

پس از تزریق ژل لب برای برخی از افراد، ممکن است نتایج نامطلوب و نارضایتی را به همراه داشته باشد که البته برای این مورد، راه حل هایی هم وجود دارد. لازم است بدانید روش خانگی از بین بردن ژل لب، اقدامی نامناسب است. بهترین راه برای تخلیه ی ژل لب مراجعه به کلینیک است. ما در سایت بلدچی بهترین کلینیک های زیبایی را به شما معرفی می کنیم.

علت سفت و گلوله شدن ژل لب و راه های پیشگیری و درمان آن
کلینیک زیبایی

سفت شدن و گلوله شدن ژل لب + جلوگیری و درمان

پس از تزریق ژل لب ممکن است برخی از افراد با سفت شدن و گلوله شدن ژل در لب مواجه شوند که برای این دسته از افراد، اتفاقی نگران کننده است که لازم است بدانید این مشکل جای هیچ گونه نگرانی ندارد و به مرور زمان از بین می رود. در ادامه می خواهیم به علت سفت شدن ژل لب و راه های درمان آن، بپردازیم.


ارسال نظر

Loading...