سرویس پکیج آریستون در کرج


تاسیسات مرکزی ایران(تاسیسات لطفی)

تاسیسات مرکزی ایران ، در بیش از 3 دهه فعالیت ، همواره تلاش کرده است تا خدمات بیشتری به مشتریان عرضه نمایند. این مجموعه از یک سو با اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان معتبر ، و از سویی دیگر آموزش مداوم پرسنل و سرویسکاران ، توانسته است روز به روز بر تنوع و گستره خدمات خود بیفزاید .
تاسیسات لطفی ، در حال حاضر مجموعه کاملی از خدمات  تامین ، فروش ، طراحی ، نصب و اجرای تاسیسات ساختمان در کرج را ارائه می دهد ، تا مشتریان ، آسوده خاطر و مطمئن ، در منزل یا محل کار خود بسر ببرند.

  • waze

کرج ، میدان مادر ،بلوار دانش آموز ، نبش کوجه دوم ،جنب املاک شازده

نمایندگی مجاز رضا

نمایندگی مجاز رضا خدمات زیر را به مشتریان ارائه می کند

نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

نمایندگی ایساتیس در کرج

نمایندگی آریستون در کرج

نمایندگی بوتان در کرج

نمایندگی لورچ در کرج

  • waze

کرج،خیابان شهید بهشتی،انتهای خیابان شهربانی،پلاک101

تاسیسات رضا

تاسیسات رضا با بیش از 25سال سابقه کار درخشان و دارای مجوز معتبر از برندهای شناخته شده ایرانی و جهانی، و مورد اطمینان مشتریان گرامی در کرج، در خدمت شما میباشد.حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرد و از مشاوره رایگان خرید کولرگازی و پکیج در کرج بهره مند شوید. متخصصان ما بهترین و مناسب ترین محصول را برای شما مشخص میکنند.

  • waze

کرج - انتهای خیابان شهربانی - جنب آزمایشگاه نور - پلاک 101

کرج پکیج

ما در کرج پکیج با بیش از ده سال سابقه کار، درکنار شما هستیم تا در روزهای سرد زمستان، از گرمای پکیج خود لذت ببرید. تخصص ما سرویس و تعمیر انواع پکیج می باشد و به پاس اعتماد شما، خدمات خود را 6 ماه گارانتی میکنیم.

  • waze

کرج بلوار موذن ابتدای پیروزی جنوبی نبش خیابان 19 دنیای قطعات - جاده ملارد به سمت فردیس بعد از خیابان اهری نبش کوچه اداره برق دنیای قطعات شماره تماس 09129453120

کرج تهویه


فروشگاه پکیج و کولر گازی کرج تهویه، با سرویسکاران و تعمیرکاران متخصص در استان البرز ، جهت نصب و تعمیر تجهیزات   سرمایش و گرمایش ، در خدمت شما عزیزان است.

 

  • waze

کرج - انتهای خیابان شهربانی - جنب آزمایشگاه نور - پلاک 101

ارسال نظر

Loading...