معرفی انواع برند و مارک ژل لب

معرفی انواع ژل لب

برای تزریق ژل لب انواع مارک و برند البته با قیمت های مختلف در بازار وجود دارد که در کلینیک های زیبایی، مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین مارک ژل لب بپردازیم که بهترین گزینه برای جلوگیری هر گونه عفونت، کبودی، تورم، زخم و.... می شوند. با بلد چی، بهترین برند ژل را برای تزریق ژل لب بشناسید.

بلد چی
بلد چی

در کلینیک زیبایی، متنوع ترین مدل های ژل لب برای تزریق، وجود دارد که هر کدام دارای قابلیت و ویژگی های خاصی می باشد. به طور کلی فیلرها به کندی جذب می شوند و می توانند میزان و حجم لب ها را تنظیم کرده تا فرد به ظاهر ایده آل خود دست یابد. در هنگام تزریق فیلر، به تشخیص متخصص با توجه به نوع پوست شما و پس از نتیجه ی تست های آلرژی و حساسیت، مشخص می شود که از کدام نوع ژل و به چه مقدار، استفاده شود.

بهترین مارک ژل لب

بهترین مارک ژل لب شامل فیلرهایی می شوند که بر پایه ی هیالورونیک اسید هستند. فیلر های اسید هیالورونیک در حال حاضر رایج ترین نوع تزریق برای بزرگ کردن و تقویت ظاهر لب ها و در نتیجه جوانسازی صورت به حساب می آیند. هیالورونیک اسید یک ماده شبیه به ژل است که از باکتری ها تولید می شود. این ماده با چسباندن خود به مولکول های آب درون پوست می تواند لب ها را ضخیم تر نشان دهد.

قیمت انواع ژل لب

بیشتر بخوانید: تزریق ژل لب در کرج

معرفی انواع ژل لب

 • ژل لب پرفکتا

ژل پرفکتا (Perfectha) یک دسته از فیلر های پوستی اسید هیالورونیک است که به شکل سفارشی و در کشور فرانسه تولید می شود. از این محصولات جهت از بین بردن چین و چروک های صورت، ترمیم حجم از دست رفته و کانتورینگ صورت استفاده می شود و نتایج آن نیز فوری و طبیعی است. تزریق ژل لب پرفکتا برای حجم دهی به لب ها اقدامی است که عوارض خاصی به همراه ندارد.

 • ژل لب ژوویدرم

وقتی حرف از فیلر های با کیفیت و خوب لب باشد، ژل ژوویدرم یکی از اولین نام هایی است که مطرح می شود. این محصولات در واقع استاندارد طلایی فیلر های لب مدرن هستند. همچنین ژوویدرم به عنوان یکی از امن ترین فیلر های لب نیز شناخته می شود. سازمان غذا و دارو (FDA) این محصول را تایید کرده و ماده فعال و اصلی آن نیز اسید هیالورونیک (یک ماده طبیعی از بدن) است. ژل ژوویدرم می تواند به لب ها حجم مناسبی دهد تا فرد به ظاهر مورد نظر خود برسد. این فیلر پوستی با کیفیت، مزایای متعددی به همراه دارد. برای درمان خط و خطوط ریز در چهره و چین و چروک ها از ژوویدرم استفاده می شود.

 • ژل ژوویدرم (ولبلا)

ولبلا عضوی از مجموعه فیلر های لب ژوویدرم به حساب می آید اما باید آن را به شکل جداگانه معرفی کنیم. این محصول توسط سازمان FDA مورد تایید بوده و به شکل تزریقی مورد استفاده قرار گرفته می شود. به کمک این فیلر می توان خطوط خنده را صاف کرد و همچنین خط و خطوط روی صورت افراد سیگاری را نیز بهبود بخشید. فیلر ولبلا برای افزایش حجم لب ها و بازگرداندن ظاهر جوان و شاداب، گزینه بسیار مناسبی است. ولبلا برای زخم های ناشی از جوش ها نیز کارایی دارد. آن چیزی که ولبلا را متفاوت از سایر فیلر ها می کند، توانایی آن در استفاده از اسید هیالورونیک در وزن های مولکولی متفاوت است. به کمک این قابلیت، فیلر می تواند حجم اضافه شده به لب ها را محدود کرده و نتایج نامحسوس شوند. همچنین اثر آن تا یک سال باقی می ماند.

انواع ژل لب برای تزریق

 • فیلر لب رستیلن

دقیقا مانند فیلر های ژوویدرم، رستیلن، از جمله فیلر های تزریقی زیبایی است که به کمک اسید هیالورونیک ساخته می شود. این محصولات در سال ۲۰۰۳ میلادی تاییدیه سازمان غذا و دارو FDA را کسب کردند و متخصصان پوست از ژل های رستیلن برای شکل دهی به لب ها و درمان چین و چروک استفاده می کنند. نتایج فیلر رستیلن نیز با دوام هستند که از ۶ ماه تا چند سال نیز تاثیر آن ها باقی می ماند. یکی از بهترین مزایای استفاده از فیلر های حاوی اسید هیالورونیک این است که اگر از ظاهر آن ها خوشتان نیاید، می توان با تزریق آنزیم خاصی مواد مذکور را از بین برد و ظاهر طبیعی فرد، پس از یک تا دو روز باز خواهد گشت.

 • ژل لب تئوسیال

یکی دیگر از فیلر های تزریقی مبتنی بر اسید هیالورونیک فیلر تئوسیال نام دارد که نام کامل آن Teosyal Kiss است. این محصول جهت افزایش حجم لب ها، درمان چین و چروک ها، تغییر حالت لب و افزایش آب درون لب ها طراحی شده است و ماندگاری آن نیز بیشتر از بسیاری از فیلر هاست.  همچنین متخصصان می گویند مراجعه کنندگان در تزریق این نوع فیلر حس راحت تر و بهتری دارند. جهت جلوگیری از واکنش های آلرژی در افراد، در ترکیب فیلر تئوسیال از اندوتوکسین های باکتریایی استفاده شده است تا سطوح پروتئینی را کاهش دهند.

 • ژل لب بلترو

از ژل بلترو جهت ایجاد تغییرات در لب ها استفاده می شود و ماندگاری نتایج این فیلر ها بین شش تا ۱۲ ماه است. این موضوع به فرمول مورد استفاده بستگی دارد. بلترو شامل سه نوع از فیلر های لب می شود که از آن ها برای حل مشکلات مختلفی استفاده می گردد:

 1. محصولات بلترو متعادل (Belotero Balance) و بلترو پایه (Belotero Basic): این محصولات می توانند لب ها را بزرگتر کرده و خطوط تیره روی لب ها را برطرف کنند. مدت زمان باقی ماندن نتایج نیز حدود ۶ ماه است.
 2. محصول Belotero Intense که برای اضافه کردن حجم به لب و حل مشکل خطوط عمیق بر روی لب ها استفاده می شود و نتایج آن تا ۱۲ ماه پایدار هستند.
 3. محصول belotero soft که از آن جهت بهبود لب ها و صاف کردن خطوط سطحی استفاده می شود و نتایج آن نیز تا ۱۲ ماه دوام دارد.
 4. افرادی که سابقه واکنش های آلرژی به پروتئین های گرم مثبت را دارند، نباید از فیلر های لب بلترو استفاده کنند.

بهترین مارک ژل لب

 • فیلر استایلج

ژل لب استایلج (که همراه با لیدوکائین یا بدون آن در دسترس است) نوعی فیلر پوستی تزریقی با فناوری کراس لینک است که به شکل نوآورانه ای طراحی شده است و حاوی اسید هیالورونیک و آنتی اکسیدان هاست. دو نوع این فیلر مانیتول و سوربیتول هستند. فیلر استایلج جهت صاف کردن چین و چروک های مختلف بر روی پیشانی، اصلاح فرم بینی، اصلاح خطوط چانه یا استخوان گونه یا بهبود فرم لب ها طراحی شده است. نتایج حاصل از تزریق ژل استایلج ماندگاری ۶ الی ۲۴ ماهه دارند و این مدت زمان به فرد، فرمول مورد استفاده در تولید فیلر و میزان تزریق آن بستگی دارد. بیماران باید از دست زدن به ناحیه درمانی و یا فشار آوردن بر روی آن، نوشیدن الکل و داشتن حرکاتی با واکنش های زیاد بر روی صورت تا ۲۴ ساعت پس از تزریق اجتناب کنند.

 • ژل لب کره ای رووفیل

رووفیل اولترا یک فیلر پوستی با توانایی صاف کردن خطوط عمیق است که توانایی از بین بردن ظاهر چین و چروک های متوسط تا عمیق در پوست را دارد. در این محصول از تکنولوژی لیفت پوست صورت بدون نیاز به عمل جراحی استفاده شده است که روشی نوآورانه به شمار می رود. رووفیل حاوی اولیگوپپتید ۷۲ است که پروسه از بین رفتن اسید هیالورونیک در پوست را محدود می کند. همچنین این ماده خاصیت ضد التهابی ویژه ای دارد. در این روش، فیلر پوستی به شکل کند، اسید هیالورونیک را جذب پوست می کند تا نتایج با دوام و طولانی مدت باشند. همچنین تولید کلاژن توسط پوست نیز بهبود می یابد تا شاهد بهترین نتایج باشید. اثرات رووفیل اولترا را می توان تا ۱۲ ماه پس از تزریق مشاهده کرد. این مدت زمان به فاکتور های متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع پوست، عمق چین و چروک ها، نوع تزریق و حجم تزریق اشاره کرد. پروسه تزریق فیلر رووفیل اولترا شامل وارد کردن ژل به لایه های عمقی پوست می شود. بدین ترتیب می توان نواحی خاصی همچون پیشانی، ناحیه بینی، چین های بینی، خطوط ماریوت، گونه ها، فک و چانه را هدف قرار داد.

اهمیت انتخاب بهترین برند ژل لب

علاوه بر مارک ژل لب، متد و تکنیک تزریق آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که شما بهترین برند فیلر لب را هم انتخاب کرده باشید ولی برای تزریق آن به یک دکتر خوب مراجعه نکنید، ممکن است باز هم عوارضی را تجربه نمایید.

مراقبت های پس از تزریق ژل لب

لیست انواع برند فیلر لب

 • دوری از فعالیت‌های ورزشی شدید برای ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق در لب یا دیگر فیلرهای پوستی. چرا که افزایش تپش قلب و گردش خون می‌تواند منجر به شدید شدن تورم و کبودی‌ها بشود.
 • از قرارگرفتن در دمای بالا مانند اتاق‌های بخار یا گرمای خورشید تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق دوری شود.
 • حداقل به مدت ۲۴ ساعت از مواد آرایشی روی لب ها استفاده نشود.
 • دوری از مصرف سیگار چراکه می‌تواند احتمال آلودگی عفونی را افزایش دهد. همچنین دوری از افراد دیگری که سیگار مصرف می‌کنند (نبودن در معرض دود سیگار).
 • به مدت ۲۴ ساعت باید از مصرف الکل جلوگیری شود.
 • علاوه بر این‌ها احتمالاً پزشک پیشنهاد می‌دهد به مدت یک هفته از داشتن پرواز و سفرهای هوایی دوری کنید.

 • در چه مواقعی از ژل لب استفاده می شود؟

  از کاربرد ژل لب می توان برای تغییر و بهبود ظاهر لب ها یعنی شکل لب، ساختار لب، حجم لب اشاره کرد.

 • بهترین مارک ژل لب کدام اند؟

  جهت آشنایی و معرفی بهترین مارک ژل لب برای تزریق، به سایت baladchi مراجعه نمایید.

 • آیا تزریق ژل لب دردناک است؟

  فقط در موارد کمی برای افرادی که با تزریق ژل و استفاده پزشک از سوزن‌ها مشکل دارند می‌تواند دردناک باشد. در حالت عادی بدون درد یا با درد بسیار خفیف همراه است که مشکلی برای فرد ایجاد نمی‌کند.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...