ویژگی و مزایای تزریق ژل لب چیست؟

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب که برای فرم دهی، شکل دهی لب کاربرد دارد از یک سری عوارض و مزایا برخوردار هستند که البته عوارض تزریق ژل لب، کوتاه مدت است اما ویژگی تزریق فیلر لب شامل زیباسازی و بهبود ظاهر لب، تقویت لب ها می شود. ما در ادامه مزایای تزریق ژل لب را در اختیار شما عزیزان، قرار داده ایم. با بلد چی همراه باشید.

بلد چی
بلد چی

هر نوع از تزریق ژل همراه با خود مزایا و عوارضی دارد که می خواهیم در ادامه مقاله، به مزایای تزریق ژل لب بپردازیم که در بسیاری از کلینیک های زیبایی، صورت می گیرد. با توجه به بالا رفتن سن، کاهش برجستگی لب ها، بهترین راه ترمیم و بهبود ظاهری لب، تزریق فیلر لب توسط متخصص در بهترین کلینیک زیبایی است که با تزریق بهترین مارک ژل لب، می توانید یک نوع تزریق زیبایی بدون دردسر و عفونت را تجربه نمایید.

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب در کرج

 1. ایجاد زیبایی
 2. اصلاح فرم لب
 3. کبودی خفیف
 4. ماندگاری و دوام بالا
 5. عدم عوارض جانبی
 6. هزینه مناسب و معقول
 7. برقراری تناسب فرم لب با سایر اجزای صورت

مشاوره قبل از تزریق ژل لب چقدر مهم است؟

قبل از درمان‌، پزشک یک جلسه مشاوره‌ رایگان به شما ارائه می‌دهد. در طی این جلسه، پزشک ارزیابی کلی از صورت شما می‌کند تا در مورد انتخاب بهترین روش درمانی برای رسیدن به ظاهر موردتان تصمیم‌گیری کند. سپس پزشک به منظور تنظیم یک برنامه درمانی جامع برای پوست شما توصیه‌های پزشکی و حرفه‌ای به شما می‌کند. همچنین پزشک گزینه‌های پیش‌روی شما را برای درمان مشکلتان به شما می‌گوید.

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب

ویژگی ژل لب

 1. قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.
 2. فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و طبیعی باشد.
 3. تزریق دوطرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمی باشد.
 4. طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.
 5. در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد.
 6. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.
 7. تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.
 8. تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد.
 9. در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم.

اثر گذاری تزریق ژل لب بعد چند روز است؟

افرادی که از این روش استفاده کردند، می‌دانند که تغییرات ناشی از تزریق ژل لب از همان لحظه‌های ابتدایی قابل مشاهده و لمس است. همه کاندیدهای این تکنیک زیبایی تا سه روز از فرم لب خود مطلع نیستند و یا ناراضی هستند. این در حالی است که با گذشت زمان، نتیجه چشمگیر و فوق‌العاده‌ای برای افراد نمایان خواهد شد زیرا هرچه کبودی‌ها رفع شود و تورم کاهش یابد، فرم اصلی لب بعد از تزریق نشان داده خواهد شد.

کاربرد ژل و فیلر چیست؟

مزایای تزریق فیلر لب

 • اصلاح یا تقویت خطوط صورت؛ گونه‌ها، شقیقه، خط فک، بینی، چانه.
 • برای مشخص کردن، اصلاح یا تقویت لب
 • برای نرم کردن و اصلاح کردن چین و چروک یا شیارهای روی صورت
 • جهت بازگرداندن حجم از دست رفته در دست‌ها برای کاهش زشتی ظاهر رگ‌ها و تاندون‌ها
 • به منظور بهبود تن، بافت و هیدراتاسیون پوست

تزریق ژل لب چقدر زمان میبرد؟

حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه که بخش عمده آن صرف بیحسی می‌گردد، مگر این که از بیحسی عصبی استفاده کنیم. با این نوع بی‌حسی، درد تزریق تقریباً صفر خواهد شد.

روش افزایش ماندگاری ژل لب

 1. سن مناسب افراد برای تزریق فیلر
 2. انتخاب فرم ایده‌آل برای لب‌ها
 3. توجه به موارد قبل و بعد تزریق ژل لب
 4. انتخاب حجم مناسب برای فرم‌دهی لب‌ها
 5. مراجعه به مراکز معتبر جهت تزریق ژل لب
 6. استفاده از برندهای معتبر فیلر برای تزریق به لب

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران

بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون، امگا۳، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند.
بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود. بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد.

در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

چه زمانی برای تزریق مجدد ژل لب مناسب است؟

برای اینکه فرم لب‌های شما نچرال باقی بماند و در آینده هیچکس متوجه تزریق ژل شما به لب‌هایتان نشود، باید زمانی که حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از حجم ژل تزریقی باقی مانده است، برای تزریق مجدد فیلر اقدام نمایید.


 • تزریق ژل لب چه مزایایی دارد؟

  از مزایای تزریق ژل لب می توان به کبودی کمتر، ماندگاری قابل قبول نتایج، کنترل آسان حجم لب، سهولت در از بین بردن و رفع برآمدگی ها، پایین بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک اشاره کرد.

 • تزریق ژل لب چگونه انجام می شود؟

   این نوع پرکننده‌ها یا فیلرهای پوستی در زیر پوست لب و از قسمت داخلی به لب‌ها تزریق می‌شوند. با استفاده از این روش در کمترین زمان ممکن می‌توان شاهد حجیم‌شدن لب‌ها بود.

 • نحوه ی خارج کردن فیلر تزریقی از لب، چگونه است؟

  با استفاده از یک آنزیم خاص می‌توان ژل تزریقی را بطور کامل حل کرد. با این حال، حل کردن ژل تزریقی با خطرات خاص خود همراه است که پزشک قبل از تزریق در این خصوص با شما صحبت خواهد کرد. اگر قصد چنین کاری دارید و یا به فکر این هستید که در صورت نارضایتی از نتیجه تزریق، ژل را خارج کنید حتما ابتدا در این مورد با پزشک مشورت کنید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...