لیزر فول بادی چیست؟ مزایای لیزر فول بادی

لیزر فول بادی چیست؟

لیزر فول بادی به معنای حذف دائمی موهای زائد تمامی نواحی بدن و صورت است که به صورت یک پکیج کامل در چندین جلسه با توجه به تشخیص پزشک، با بهترین دستگاه های لیزر مو در مراکز لیزر کرج و تهران به متقاضیان ارائه می شود.

بلد چی
بلد چی

اگر قصد حذف دائمی موهای زائد بدن خود به صورت دائم دارید می توانید به صورت ناحیه ای و یا فول بادی اقدام نمایید. این اقدام برای خانم ها و آقایان مناسب می باشد و هیچ گونه ضرری ندارد البته برای خانم ها بهتر است که از سنی که قاعدگی را شروع کرده اند امتحان کنند، برای سنین کمتر خانم ها، پیشنهاد نمی شود.

آشنایی با لیزر فول بادی و کاربرد آن برای تمامی خانم ها و آقایان با همراهی با سایت baladchi

لیزر فول بادی چیست؟

لیزر فول بادی شامل پکیج تمام بدن و صورت است که به منظور حذف همیشگی موهای زائد در چند جلسه، انجام می شود. اما نکته ی مهم این است قبل از لیزر، بهترین مرکز لیزر که دارای مجوز کسب، کادر و پرسنل درجه یک، دستگاه لیزر مو مناسب می باشد و نکات بهداشتی را رعایت می کنند، انتخاب نمایید. ما به شما بهترین کلینیک لیزر مو کرج را پیشنهاد می دهیم که بهترین خدمات لیزر مو را، ارائه می دهند. فول بادی به معنای تمام یا همان کل بدن است که برخی فول بادی را شامل نوک پا تا نوک سر تعریف می کنند و برخی دیگر صورت، دست و پا و ناحیه بیکینی را بعنوان فول بادی تعریف می کنند. لازم است برای اطلاع بیشتر از پکیج لیزر فول بادی، با کلینیک مد نظر تماس حاصل نمایید.

چگونگی عملکرد لیزر فول بادی

هزینه لیزر فول بادی

لیزر موهای زائد تمام بدن از انرژی نور برای آسیب دائمی یا تخریب فولیکول های مو استفاده می کند. این فرآیند فتوترمولیز نامیده می شود. این درمان ریشه های زیر سطح پوست را با استفاده از لیزر درجه پزشکی هدف قرار می دهد تا از رشد مجدد جلوگیری کند.

لیزر فول بادی شامل چه قسمت هایی می شود؟

 

لیزر فول بادی خانم ها لیزر فول بادی آقایان
رانها دست ها
دور سینه پا ها
روی باسن پشت و کمر
واژن صورت
ساق پا باسن
دور ناف زیر بغل
خط شکم ناحیه تناسلی
ناحیه بیکینی یا ناجیه تناسلی سر شانه
بازوها  
زیر بغل
پاها
صورت
دست ها

مراقبت های قبل از لیزر فول بادی

 • دو تا چهار هفته قبل از لیزر فول بادی از انجام هرگونه اپیلاسیون خودداری شود
 • قبل از انجام لیزر کل بدن استفاده هرگونه مواد آرایشی و عطر بر روی پوست بدن ممنوع می باشد
 • اگر آستانه درد شما پایین می باشد بهتر است نیم ساعت قبل از لیزر کل بدن از متخصص کلینیک بخواهید تا از بی حسی موضعی برای شما استفاده کند ، هرچند که دستگاهی که در کلینیک لیزر موهای زائد دایموند استفاده می شود بهترین دستگاه دنیا بنام الکساندرایت می باشد و هیچگونه دردی را شخص احساس نمی کند
 •  قبل از لیزر فول بادی بهتر است موهای زائددر ناحیه تناسلی را کاملا بتراشید

بهترین مارک دستگاه لیزر فول بادی چیست؟

یکی از بهترین دستگاه لیزر فول بادی آقایان و بانوان، دستگاه لیزر پاردایس است که از کیفیت و خنک نندگی بسیار خوبی برخوردار است و بسیاری از افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند، راضی و خرسند می باشند.

عوارض لیزر فول بادی موهای زائد

از عوارض لیزر مو زائد می توان به عوارض های طبیعی مانند پوسته پوسته شدن، عوارض های حاد مانند تغییر رنگ پوست و ایجاد اسکار اشاره کرد که توسط خطای اوپراتور به وجود می آید. در غیر این صورت لیزر فول بادی هیچ گونه عوارضی ندارد. برای رهایی از موها زائد تمام بدن و صورت خود به کلینیک لیزر مو غرب تهران، مراجعه نمایید. سایر مرکز لیزر مو که روش درمانی حذف مو زائد را برای خانم ها و آقایان، انجام می دهند به شرح زیر می باشد:

لیزر مو فول بادی چه مزیت هایی دارد؟

از مزایای لیزر فول بادی می توان به درد کمتر، کاهش سرعت رشد مو، رهایی از موها ضخیم و تیره، حذف دائمی موهای زائد، روشن تر شدن پوست، هزینه کمتر اشاره کرد.

قیمت لیزر فول بادی

قیمت لیزر فول بادی بستگی به نواحی که در داخل پکیج طراحی شده است، دارد البته نوع دستگاه، تعداد جلسات، نوع پوست شما، کلینیک و پزشکی که انتخاب کرده اید هم بی تاثیر نمی باشند. برای دریافت خدمات لیزر مو زائد به قیمت مناسب در بهترین مراکز لیزر مو صورت و بدن، با مجموعه بلد چی همراه باشید.


 • زمان لیزر فول بادی چقدر است؟

  برای اینکه تمامی و کل موهای زائد بدن  از بین برود به ۶ الی ۸ جلسه احتیاج است و زمان هر جلسه ۴۰ دقیقه الی یک ساعت می باشد.البته این زمان برای خانمها و آقایان و حتی نوع پوست و میزان تراکم مو متغیر است.

 • لیزر فول بادی چه عوارضی دارد؟

  عوارض لیزر به طور کلی به دو دسته ی موقتی و حاد تقسیم بندی می شود که توسط خطای اوپراتور به وجود می اید در غیر این صورت لیزر مو زائد هیچ گونه عوارضی ندارد.

 • لیزر فول بادی به چه معناست؟

  فول بادی درانگلیسی بصورت FULL BODY نوشته میشود و به معنای تمام بدن است.این اصطلاح در بسیاری از تکنیک های زیبایی و ورزشی بسیار رایج است.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...