نمونه تصاویر عمل بینی طبیعی توسط جراحان برتر در سال 1401

عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی چیست و چه تفاوتی با انواع دیگر عمل های بینی دارد؟ نمونه کارهای عمل بینی طبیعی برترین جراحان بینی در سال 1401 کدام است؟ مزایا و معایب عمل بینی طبیعی چیست؟ عمل طبیعی بینی به چه افرادی توصیه می شود؟ عمل طبیعی بینی به چه افرادی توصیه می شود؟ با ما در سایت بلدچی همراه باشید تا پاسخ سوالات خود در رابطه با عمل بینی طبیعی را دریافت کنید.

بلد چی
بلد چی

نمونه کار عمل بینی طبیعی برترین جراحان

عمل بینی طبیعی چیست؟

حد نرمالی برای طبیعی بودن بینی مشخص شده است. زمانی که مدل بینی شما از این حد نرمال تجاوز کند به عنوان مثال قوس دار شدن بیش از حد و یا نازک شدن تیغه بینی بیش از حد نرمال سبب می شود که بینی از حالت طبیعی خود خارج شود. در جراحی بینی نیز زمانی که تغییرات ایجاد شد بر روی بینی فرد از حد نرمال خارج شود عمل بینی دیگر طبیعی نخواهد بود. در جراحی بینی که فقط عیوب اساسی بینی اصلاح شده و مدل بینی از حد نرمال خارج نشود عمل بینی طبیعی گفته می شود.

 

تفاوت عمل بینی طبیعی با مدل عروسکی چیست؟

همانطور که از نام عمل بینی طبیعی پیداست این عمل شامل تغییرات اساسی نبوده و فقط عیوب بینی را رفع می کند و ظاهر بینی را به حالت نرمال تغییر می دهد. اما عمل بینی عروسکی شامل تغییرات اساسی بوده و بینی به میزان قابل توجهی کوچک می شود. همچنین قوس و انحنای زیادی نیز بر روی بینی ایجاد شده و نوک بینی به سمت بالا کشیده می شود.

عمل بینی طبیعی به چه صورتی انجام می شود؟

عمل بینی طبیعی می تواند بصورت باز یا بسته انجام شود. بیهوشی کامل و یا بی حسی موضعی نیز بسته به نظر پزشک و همچنین شرایط جسمانی متقاضی عمل خواهد بود.

هزینه عمل بینی طبیعی

هزینه عمل بینی طبیعی بستگی به شرایط متفاوتی نظیر پزشک جراح، کلینیک یا بیمارستان انتخاب شده و همچنین شرایط عمل بینی دارد. 

مزایای عمل طبیعی بینی

عمل بینی بصورت طبیعی مزایای نسب به عمل های دیگر دارد از جمله

  • عوارض کمتر جراحی
  • مدت زمان کوتاه عمل
  • دوره نقاهت کوتاه
  • حفظ ظاهر طبیعی بینی
  • عدم به وجود آمدن مشکلات تنفسی


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...