قالیشویی ساوین


برخی شرکتها با قوانین اداره می شوند. برخی با سلسله مراتب. اما قالیشویی ساوین با ارزش ها پیش میرود. ارزشهایی ساده و بنیادین و اثر بخش. که سعی داریم آنها را با مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزشها در تمام ارتباطات متقابل مان هدایتگر ماست. نیروی انسانی متخصص مهمترین سرمایه مجموعه می باشد. آنچه قالیشویی ساوین در اوج نشانده. سابقه بیش از ۳۰ سال درخشان و بدون پرونده شکایتی در اتحادیه و تعزیرات میباشد. و رضایت کامل مشتریان و متعاقبا معرفی ما به دوستان. اقوام. همکاران. و همسایگان بوده است.

قالیشویی ساوین با تجربه دیرین استادکاران برتر و توانمند این صنف و تجهیزات بسیار کامل و با آگاهی از علم روز. درخدمت شما همشهریان عزیز میباشد. باور داریم نسبت به اعتماد و اطمینان که جامعه در اختیار ما قرار داده است. مسئولیم از این رو. ما اعضای خانواده قالیشویی ساوین همواره تلاش میکنیم. با خدمات رسانی هرچند کوچک گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم. از هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم ماند.
قالیشویی ساوین، سال ها با فعالییت در خدمات فرش از جمله: شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی و رفوگری در خدمت شما عزیزان می باشد، قسمت مبل شویی با افراد کارکنان مجرب در این زمینه ها فعالییت دارند.
قالیشویی ساوین همچون با فعالییت های چرم دوزی؛ مبل شویی، ریشه بافی، پرداخت مویگیری، رفوگری، رنگبرداری، شستشو انواع فرش ها و لکه برداری مبلمان و فرش می باشد. مبل شویی در منزل مراحل  و اصولی خاصی را به عهده دارد.
بستگی به جنس پارچه و تعداد نشیمن گاه ، مواد شوینده به دلخواه مشتری یا استاندارد ، خدمات سفارشی بیشتر.

قالیشویی ساوین با 4 نمایندگی فعال در شمال ، جنوب، شرق و غرب تهران همه روزه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...