آموزشگاه زبان خزائلی


پیشینه برند خزائلی به‌عنوان یکی از برندهای موفق درزمینهٔ آموزش زبان به کودک و نوجوان در سطح استان مطرح می‌باشد. با این حال, این شناخت با توجه به قدمت این مرکز آموزشی به‌هیچ‌وجه کافی نیست. اعتماد طولانی‌مدتی بین نسل‌های شهرمان از این مرکز  ایجاد شده است. مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها, نوه‌های خود را با اطمینان خاطر به این مرکز آموزشی زبان می‌آورند و از روند پیشرفت آن‌ها ابراز رضایت دارند.

شعار این مرکز آموزشی " زندگی یعنی بازی و یادگیری " که با تلاش بسیار بعد از کسب تجربه چهل‌ساله فعالیت آموزشی و پژوهشی به‌دست‌آمده است. این شعار, بیانگر نگاه ما به مقوله آموزش در قالب بازی و سرگرمی می‌باشد. امید است با اتکا به تجربیات به ‌دست آمده و در پناه ایمان به قدرت لایزال ایزد منان, بتوانیم هر چه بیشتر در خدمت آموزش ملت شریف ایران‌زمین باشیم.

پیشینه برند خزائلی نشان می دهد, هدف ما بهبود مهارت‌ها, بینش و رویکرد نظری برای تحلیل و توصیف ساختار زبان انگلیسی است. زبان‌آموزان ترغیب می شوند که زبان را در چارچوب تجزیه و تحلیل فرهنگی بیاموزند. آموزش ساختار زبان انگلیسی به زبان آموزان کمک می کند, روند یادگیری راحت‌تر و سریع‌تر را تجربه کنند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...