آرایشگاه مردانه هامیا


سالن زیبایی مردانه و آرایشگاه داماد هامیا، با مدیریت آقای کاوه علی نیا در منطقه اقدسیه شمال تهران واقع می‌باشد. هامیا با تیمی متشکل از بهترین آرایشگران مردانه تهران در هر لاین و محیطی شیک، بهداشتی، آرام و صمیمی ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی و آرایشی با جدیدترین متد روز دنیا و بهترین متریال‌ها و برندها به مردم عزیز و هنرمندان و ورزشکاران محبوب کشور می‌باشد.

به جرأت می‌توانیم سالن زیبایی هامیا را یکی از مطرح‌ترین و برجسته‌ترین آرایشگاه های داماد خوب در تهران معرفی کنیم. ما با در نظر گرفتن دو پکیج طلایی و نقره‌ای داماد همراه با استایلیست‌ها، گریمورهای مطرح حوزه گریم آقایان و پرسنل مجرب و همچنین بهترین برندهای حوزه گریم و زیبایی، بهترین استایل را برای دامادهای عزیز در تکرار نشدنی‌ترین شب عمرشان خلق می‌کنیم.

برای مشاهده پکیج‌های داماد آرایشگاه مردانه و داماد حرفه‌ای هامیا اینجا کلیک کنید.

یکی از خدمات نوین و استثنایی مجموعه، رزرو آرایشگاه مردانه هامیا به صورت آنلاین می‌باشد. برای رزرو سالن زیبایی در هر لاین‌، کافیست در هر بخش از خدمات سایت هامیا دکمه رزرو آنلاین را کلیک کرده، سپس یکی از اعضای حرفه‌ای آرایشگر هر لاین زیبایی و تاریخ رزرو خدمت را برای خود یا دوستان انتخاب کرده و با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت، با خیالی آسوده و مدیریت زمان بیشتر خدمات سالن زیبایی هامیا را دریافت کنید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...