دکتر بابک جعفرنژاد


دکتر بابک جعفرنژاد در سال آذر ۱۳۵۶ در خانواده فرهنگی دیده به جهان گشود. مدارس دوره تحصیلی تا دیپلم را در تهران گذراند و در سال ۱۳۷۵ موفق به قبولی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و دوره پزشکی عمومی را با موفقیت در سال ۱۳۸۲ به پایان رساند.
در سال ۱۳۸۴ در دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان دستیاری جراحی عمومی قبول گردید و دوره آموزشی را در بیمارستان رسول اکرم (ص) در سال ۱۳۸۸ به پایان رساند و آنگاه در شهر و استان همدان به مدت ۴ سال خدمت نمود و در سال ۱۳۹۲ در رشته جراحی پلاستیک در علوم پزشکی ایران بیمارستان حضرت فاطمه که قابل ذکر است بیمارستان مادر از جهت رشته جراحی پلاستیک می باشد، دوره های جراحی پلاستیک و زیبایی همینطور دست و سوختگی و کرانیوپلاستی را با رتبه دوم پذیرش شروع کرد و در شهریور ۱۳۹۵ با کسب رتبه برتر بورد با موفقیت به پایان رساند. از آن تاریخ بصورت حرفه ای تر شروع به کار نمود و کار تخصصی خود را در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، با شماره نظام پزشکی ۹۶۶۲۰ ادامه داد.

قابل ذکر است با عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با شماره عضویت ۹۵۳۶۴، فعالیت های ارزنده ای در این حوزه انجام داده اند و با سال ها تجربه، در مطب خود پذیرای مراجعه کنندگان گرامی هستند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...