آرایشگاه مردانه آس


مجموعه آرایشگاهی آس در منطقه تهرانپارس، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مجموعه‌های آرایشگاهی مردانه شرق تهران است که علاوه بر سالن آرایشگاهی عمومی دارای سالن آرایشگاهی VIP، سالن آرایش داماد و سالن آرایش کودک نیز می‌باشد. در این مجموعه پرسنل متخصص و با تجربه در زمینه آرایش مردانه، گریم و آرایش کودک تحت نظر محمد کاشانی به ارائه خدمت به مراجعین عزیر میپردازد.

آرایشگاه آس تهرانپارس، ارائه کننده خدمات آرایشی حرفه ای آقایان از جمله پاکسازی پوست، کراتینه مو، خدمات تخصصی آرایش و گریم داماد، ماساژ مو، جوان سازی پوست و خدمات تخصصی آرایش کودک در مجموعه سالن‌های آرایشگاهی آس انجام می شود.

همچنین در کنار این مجموعه، آموزشگاه آرایشگری مردانه آس با هدف انتقال علم و تجربه تیم آس، تربیت آرایشگران حرفه ای و ارتقای سطح آرایشگران فعال راه اندازی شده که به صورت مستقل از مجموعه فعالیت میکند.

آرایشگاه مردانه آس از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در منطقه تهرانپارس شهر تهران آغاز کرد. خدمات سالن آرایشگاه مردانه شامل پیرایش و اصلاح موی سر و صورت و خدمات ترمیم و بهبود پوست و مو است که به صورت مستقیم تحت نظر محمد کاشانی اداره میشود. در سالن آرایش آس، پیرایش و اصلاح مو بر اساس مدل‌های روز دنیا بر اساس درخواست مشتری و یا بر اساس فرم صورت، به شما ارائه خواهد شد. 

اگرچه در طول بیش از ۲۵ سال سابقه، سالن آرایش آس به یک مجموعه بزرگ آرایشگاهی شامل چندین سالن تخصصی تبدیل شده است اما همچنان خدمات سالن آرایشگاه مردانه یکی از پرطرفدارترین بخش‌های این مجموعه است و روزانه میزبان ده ها نفر از همشهریان عزیز می‌باشد. 


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...