خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آیتا


 خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آیتا با بیش از دو دهه سابقه اعضای هئیت مدیره و مدیران در عرصه میراث و فرهنگی و گردشگری شروع به فعالیت نموده است و با برنام هریزی های کلان و مدیرانی با تجربه و اهدافی شگرف در جهت رشد و بهبود کیفیت گردشگری ایرانی و جهانی به رویکرد های تازه میپردازد .

مطابق باسیاست گذاریها ،تضمین اجرای دقیق برنامه سفر وخدمات عرضه شده درحیطه ی صنعت گردشگری برداشته وامورجاری خود را در راستای حفظ حقوق مسافران سامان دهد.

توجه به مشتري : هدف اصلي ما همواره در جهت مديريت همه جانبه از اولين ارتباط همسفران با ما تا آخرين لحظه سفر بوده و شاخص عمده آن توجه به نيازهاي فردي است.

اگر به هر دليلي مشکلي پيش آيد آنرا اصلاح کرده و يا راه حل جايگزين مناسبي را ارائه خواهيم نمود.

سرلوحه اهداف ما اين است که همسفران ما همواره با ما باشند همانطور که همسفران چندين ساله ما هميشه با ما بوده و هستند .

با تکیه بر توان علمی و اجرایی تعدادی از فعالان عرصه گردشگری با کسب مجوز از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری.

این مجموعه در پی آن است تا با شناساندن فرصتهای خدمات گردشگری در حوزه های مختلف سیاحتی، زیارتی، سلامت و ... به گردشگران و ارائه خدمات مطلوب و نوآورانه به ایشان در راستای ارتقاع جایگاه ایران در این صنعت حرکت نماید.

کوشش در جهت برقراری دوستی و صلح پایدار میان ملت ها افزایش امید به زندگی و شادابی در جامعه و دوستداری از محیط زیست و توجه به خواست مشتریان و احترام به سلایق ایشان سرلوحه فعالیت های ما می باشد.

امید و سلامتی هدیه ای است که در این مجموعه در کمال تواضع به مراجعین محترم تقدیم می شود.

این شرکت افتخار دارد تا با برگزاری تورهای مختلف سیاحتی، زیارتی، سلامت و ... در قالب عمومی و تخصصی در خدمت مراجعین محترم باشد. این آژانس مسافرتی ، مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و حوزه فعالیت خود را جهت جلب رضایت مشتریان و مشتری مداری گسترش داده است.

کلیه پرسنل شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری آیتا آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...