خرید دستگاه لاغری LPG

خرید دستگاه لاغری LPG

روش های مختلفی برای لاغری موضعی وجود دارد و یکی از جدیدترین روش ها برای لاغری دستگاه LPG است. در اینجا شما را با هر آنچه نیاز است در رابطه با دستگاه LPG بدانید آشنا می کنیم.

بلد چی
بلد چی

دستگاه LPG چیست؟

دستگاه LPG توسط فردی به نام Louis Paul Guitay ساخته شد و نام دستگاه از نام شخص گرفته شده است. این شخص در طی حادثه ایی دچار آسیب های شدید پوستی و عضلاتی شد و نیاز بود تا از طریق ماساژ درمان شود. به دنبال این اتفاق لوویس پاول به این فکر افتاد که دستگاهی را اختراع کند که این ماساژ را به صورت خودکار انجام دهد.  در سال ۱۹۸۰ پاول موفق به ساخت دستگاه Endermologie گردید که معروف به LPG شد.

دستگاه LPG چگونه کار می کند؟

دستگاه LPG یکی از روش های نوین درمان سلولیت و کاهش سایز و لاغری موضعی است و در نواحی مختلف پوست قابل استفاده است. ماساژ توسط این دستگاه نیاز به بیهوشی ندارد و روشی غیر تهاجمی است. دستگاه LPG توسط یک موتور که قابلیت مکش دارد به همراه دو قلطک سبب کشیده شدن پوست شده و در نتیجه کار ماساژ را انجام می دهد. شدت و میزان مکش دستگاه قابل تنظیم است.  ماساژ مکانیکی دستگاه LPG با ایجاد کردن یک فشار مثبت و حرکت بر روی پوست و در نتیجه ایجاد فشار منفی بر لایه های زیرین پوست اثر خود را بر روی پوست و سلولیت و چربی های زیرین پوست، عضلات، استخوانها، عروق و اعصاب می گذارد، بدون اینکه اثرات مضرری بر روی لایه های بالایی پوست بگذارد. قلطک های دستگاه حرکتی رو به جلو دارند و به کشیده شدن پوست کمک می کند. این ماساژ سبب درمان بافت های مختلفی همچون سلولیت، چربی، بافت فیبری در پوست، چسبندگی های پوستی، التهاب های پوستی، پوستهای نازک شده و ... بسیار موثر است.

لیفت با دستگاه LPG

این دستگاه از طریق ایجاد پالس هایی کوچک در قسمت سری دستگاه سبب بوجود آمدن موج هایی در بافت ها می شود و در نتیجه سیستم ظریف سازی پوست تحریک شده و از این خاصیت برای زیبایی سازی پوست و همچنین موارد درمانی نظیر پوست های نازک و شکننده، اسکار پوستی، چین و چروک پوستی و لیفت پوست استفاده می شود.

مشخصات دستگاه lpg چیست؟

 • دارای پروپ های وکیوم سینه وباسن
 • دارای پروپ لیفت صورت
 • دسته قلطک وکیوم رولر
 • دسته شیشه ای برای فرم دهی بدن

آیا روش ماساژ درمانی با دستگاه LPG مورد تایید پزشکان است؟

ماساژ درمانی با دستگاه LPG یک سیستم ماساژ تائید شده توسط FDA در سراسر جهان برای درمان و لاغری و سلولیت است. 

برای درمان پوست به روش LPG به چند جلسه نیاز است؟

درمان از همان جلسه اول آغاز می شود اما برای مشاهده نتایج نیاز است که حداقل شش جلسه روش درمانی صورت گیرد. هر جلسه درمان حدود ۳۰ دقیقه  و هر دوره درمانی در حدود ۱۵ جلسه است.

مزایای دستگاه LPG چیست؟

از جمله مزایای دستگاه LPG می توان به موارد زیر اشاره کرد

 1. افزایش جریان خون
 2. بهبود رنگ پوست و لطافت آن
 3. افزایش تخلیه لنفاوی
 4. کمک به بهبود انعطاف‌ پذیری و نرمی پوست
 5. خوش‌فرم شدن بدن
 6. لایه‌برداری پوست و نمایان شدن پوست لطیف‌تر
 7. کاهش تنش‌های عضلانی
 8. یجاد حس شادابی

استفاده از روش ال پی جی برای چه افرادی مناسب است؟

بهترین متقاضیان برای استفاده از دستگاه لاغری ال پی جی افرادی هستند که از سلامتی خوبی برخودار باشند و قصد تغییر شکل ظاهری لگن، ران‌ها، باسن، شکم و هر قسمت دیگری از بدن را داشته باشند.

چه افرادی نباید از دستگاه ال پی جی استفاده کنند؟

دستگاه lpg جریان خون را تا حدود ۴۰۰ درصد افزایش می‌دهد و در نتیجه ممکن است سبب تشدید برخی بیماری ها شود. در نتیجه افرادی که دچار بیماری های زیر هستند نباید از دستگاه لاغری LPG استفاده کنند

 • ترومبوز (تشکیل لخته خون) و یا مصرف داروهای رقیق کننده خون
 • دیابت
 • هپاتیت
 • نارسایی کلیه
 • بیماری‌های تنفسی
 •  بیماری‌های قلبی – عفونت‌ها و التهاب‌های حاد
 • سرطان و تومورهای بدخیم در عرض پنج سال گذشته
 • بیماری‌های عفونی پیش رونده مانند ایدز و غیره
 • بیماری‌های گردش خون در عرض دو سال گذشته

در چه قسمت هایی از بدن می توان از دستگاه لاغری ال پی جی استفاده کرد؟

از دستگاه lpg می توان در تمامی نقاط بدن استفاده کرد اما در اصل این دستگاه برای شش قسمت اصلی بدن که شامل موارد زیر است پیشنهاد می شود

 1. بازوها
 2. شکم
 3. باسن
 4. ران
 5. پهلوها
 6. سینه و عضلات سینه

آیا ال پی جی درد دارد؟ 

روش لاغری با دستگاه lpg بدون درد است و همانند یک ماساژ عمیق است. همانطور که در قبل نیز اشاره شد مکش این دستگاه و قدرت آن قابل تنطیم است.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...