جدیدترین هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

چقدر باید برای عمل بینی هزینه کرد؟ حداقل هزینه برای عمل زیبایی بینی چقدر است؟ گام اول در هر عمل جراحی زیبایی، برآورد هزینه هاست. هزینه جراحی و مراقبت های بعد از آن می بایست بطور دقیق و یا حتی حدودی مشخص شود. در اینجا برای شما دستمزد بهترین جراحان بینی در تهران را گردآوری کرده ایم.

بلد چی
بلد چی

همانطور که اطلاع دارید هزینه عمل بینی با توجه به پزشکی که انتخاب می کنید متفاوت است. بطور مثال هزینه جراحی بینی در شهرهای بزرگ همانند تهران، مشهد، شیراز و ... بیشتر از سایر شهرها خواهد بود. همین طور نوع عمل بینی در هزینه آن تاثیرگذار است. به طور مثال هزینه عمل بینی استخوانی با هزینه عمل بینی گوشتی و یا هزینه ترمیم بینی متفاوت است. در ادامه هزینه عمل بهترین جراح بینی در تهران را برای شما گرداوری کرده ایم.

هزینه جراحی بینی

به طور کلی هزینه های عمل بینی را می توان به دو بخش تقسیم بندی کرد

  1. هزینه ها قبل از عمل بینی
  2. هزینه ها بعد از عمل بینی

هزینه های قبل از عمل بینی

هزینه مشاوره عمل بینی

قبل از عمل نیاز است تا مشاوره ایی با جراح بینی منتخب خود داشته باشید. برخی از جراحان برای مشاوره قبل از عمل بینی هزینه ایی دریافت نمی کنند و برخی دیگر نیاز به پرداخت ویزیت دارند.

هزینه آزمایش خون قبل از عمل بینی

برای مشخص شدن میزان غلظت خون، کم خونی، انعقاد خون، کمبود آهن و دیگر موارد نیاز است تا آزمایش خون قبل از عمل بینی انجام دهید. هزینه آزمایش خون نیز بسته به آزمایشگاه و همچنین بیمه ممکن است متغیر باشد. از طریق لینک زیر شما می توانید هزینه آزمایش مورد نظر خود را بصورت آنلاین محاسبه کنید.

محاسبه آنلاین هزینه آزمایش

هزینه عکس برداری و سی تی اسکن قبل از عمل بینی

قبل از عمل بینی، جدا از آزمایش خود نیاز است تا از بینی شما عکسبرداری شود تا علاوه بر ارزیابی سلامت عمومی بینی، ساختار داخلی بینی به طور دقیق بررسی شود و در صورت وجود مشکلات تنفسی یا شکستگی بینی مشخص گردد. البته برخی از پزشکان در مطب خود عکسبرداری از بینی را انجام می دهند.

هزینه بیمارستان و یا کلینیک

هزینه عمل بینی در کلینیک کمتر از هزینه آن در بیمارستان است. علت آن نیز این است که بیمار پس از گذشتی ساعاتی از عمل از کلینیک مرخص خواهد شد اما در بیمارستان نیاز است تا حداقل یک شب بیمار بستری باشد.

دستمزد جراح بینی

دستمزد جراح بینی از پزشکی به پزشک دیگر متفاوت است. پزشکانی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند و به عبارتی معروف تر هستند دستمزد بالاتری نسبت به جراحان تازه کار دارند. البته نوع جراحی و میزان پیچیدگی عمل نیز در هزینه جراحی بینی موثر است.

هزینه بیهوشی

هزینه مورد نیاز برای تیم بیهوشی عمل از جمله هزینه های عمل بینی است.

هزینه اتاق عمل و تجهیزات

هزینه های مربوط به اتاق عمل و تجهیزات بیمارستانی نیز از دیگر هزینه های عمل بینی هستند.

هزینه های بعد از عمل بینی

بعد از عمل بینی تقریبا می توان گفت نیاز به پرداخت هزینه های بالا نیست. هزینه هایی که باید در نظر داشته باشید شامل موارد زیر است

  • هزینه معاینه بعد از عمل
  • هزینه تعویض چسب
  • هزینه داروها و پمادهای تجویز شده

لیست هزینه جراحی بینی در تهران

هزینه جراحی بینی همانطور که در قبل نیز اشاره شد برای هر جراح متفاوت است. بطور کلی هزینه جراحی بینی حداقل 15 میلیون تومان و حداکثر 50 میلیون تومان است.

جدول لیست قیمت های جراحی بینی در تهران

هزینه عمل بینی استخوانی در تهران و شهرستان حداقل 10 میلیون تومان
هزینه عمل بینی ترمیمی در تهران و شهرستان حداقل 10 میلیون تومان
هزینه عمل بینی گوشتی در تهران و شهرستان حداقل 10 میلیون تومان
هزینه عمل انحراف بینی (سپتوپلاستی) در تهران و شهرستان حداقل 8 میلیون تومان
هزینه عمل بینی فانتزی در تهران و شهرستان حداقل 10 میلیون تومان
هزینه عمل بینی عروسکی در تهران و شهرستان حداقل 10 میلیون تومان


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...