فیلر زیر چشم | هزینه و مزایا، عوارض
کلینیک زیبایی

هر آنچه باید درباره فیلر زیرچشم بدانید

تزریق فیلر چشم روشی ایده آل با کمترین عوارض برای جوانسازی است که هم خانم ها و هم آقایان می توانند برای تزریق ژل زیر چشم در کلینیک ها و مطب ها اقدام نمایند. قبل از هر گونه تزریقی ابتدا با یک متخصص پوست مشورت کنید تا نسبت به نوع پوستی که دارید بتوانید بهترین مارک فیلر چشم و میزان تزریق آن را تعیین کنید.

مراقبت های پس از تزریق فیلر خط خنده
کلینیک زیبایی

فیلر خط خنده و مراقبت های پس از آن

فیلر خط خنده که روشی موثر در تغییر چهره و جوانسازی است نیاز به یک سری مراقبت های تعیین شده از سوی پزشک دارد که اطلاع از روش های مراقبتی پس از تزریق فیلر خطوط خنده و رعایت هر یک از آن ها از بروز احتمالی عوارض، عفونت، ورم و کبودی و.... جلوگیری می کند. با بلد چی از توصیه های مراقبتی بعد از فیر خط خنده، مطلع شوید.

معایب و عوارض فیلر بینی
کلینیک زیبایی

عوارض فیلر بینی

انواع روش های زیبایی وجود دارد که هر یک از آن ها به همراه خود عوارض و مزایایی دارند که نتایج آن ها در بدن افراد، متفاوت می باشد. فیلر بینی هم یکی از همان روش زیبایی بینی است که هم برای بینی استخوانی و هم برای بینی گوشتی پیشنهاد می شود که البته با وجود این که در قبال جراحی بینی، بسیار محبوب است اما همراه با خود عوارض هایی دارد که البته قابل درمان می باشند.

نحوه چسب زدن بعد از فیلر بینی | تزریق فیلر بینی
کلینیک زیبایی

نحوه چسب زدن بعد از فیلر بینی

تزریق فیلر بینی یک نوع عمل زیبایی غیر تهاجمی است که مورد استقبال بسیاری از خانم ها و آقایان قرار گرفته است. پس از تزریق فیلر، اکثر پزشکان چسب زدن روی بینی را توصیه می کنند زیرا استفاده از چسب تا ۳ هفته بعد از عمل باعث می‌شود که کمی فشار به پوست وارد شود که نتیجه آن پیشگیری از افتادگی ینی یا گسترش تورم می‌باشد. با ما با بهترین کلینیک های تزریق فیلر در کرج آشنا شوید.

توصیه های پزشک برای مراقبت های بعد از تزریق فیلر بینی
کلینیک زیبایی

مراقبت های بعد از تزریق فیلر بینی

تزریق بینی یک روش کارآمد و بدون خطر از نظر جراحان زیبایی و بینی محسوب می شود که مراقبت های زیادی ندارد اما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. فیلر بینی یا به عبارتی ژل بینی به عنوان پرکننده استفاده می شود و گاهی اوقات نیز به منظور فرم‌دهی، رفع چین و چروک، جوانسازی و از بین برنده اسکار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلر بینی برای چه افرادی توصیه می شود؟
کلینیک زیبایی

فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است؟

فیلر بینی یک نوع عمل زیبایی غیر تهاجمی است که از طریق تزریق ژل صورت می گیرد و برای افرادی که دارای گودی، ناهمواری یا فرورفتگی بر روی بینی هستند و یا مناسب کسانیکه که بینی آن‌ها ظاهر نامتقارنی دارد، پیشنهاد می شود. فیلر بینی برای همه ی افراد توصیه نمی شود تنها برای افراد خاص پیشنهاد می شود که در ادامه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت. با بلد چی همراه باشید.

برای جوانسازی فیلر بهتر است یا بوتاکس؟
کلینیک زیبایی

فیلر بهتر است یا بوتاکس؟

بوتاکس و فیلر هر دو روش درمانی طولانی مدت هستند که برای درمان چین و چروک‌های صورت از راه تزریق به پوست مورد استفاده قرار می گیرند اما در کاربرد و بعضی موارد کمی متفاوت هستند که در نتیجه برخی از افراد برای جوانسازی، رفع چین و چروک برای انتخاب یک از این روش ها، دچار سردگرمی شده اند. بنابراین برای آشنایی با تفاوت این دو روش جوانسازی که در کلینیک زیبایی انجام می شود، در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

مزایا و عوارض تزریق فیلر چیست؟
کلینیک زیبایی

مزایا و عوارض تزریق فیلر

یکی از روشهای پرطرفدار زیبایی استفاده از فیلر ها است، فیلر یک نوع ژل می باشد که با مهارت و تکنیک متخصص پوست با استفاده از سرنگ به زیر پوست، تزریق می شود. از آن جایی که تزریق فیلر، روش کم تهاجمی، ایمن و با کمترین میزان عوارض است از محبوب ترین روش های جوانسازی، محسوب می شود. در ادامه به عوارض و مزایای تزریق فیلر خواهیم پرداخت با بلد چی همراه باشید.

فیلر صورت چیست | عوارض + مزایای تزریق فیلر
کلینیک زیبایی

فیلر صورت چیست و چگونه انجام می شود؟

به تدریج با بالا رفتن سن و نازک شدن پوست، برای تقویت و حجم دهی بهترین راه تزریق فیلر صورت است. فیلر در واقع نوعی کلاژن است که در آزمایشگاه ساخته می‌شود و تزریق آن، باعث حجم‌دهی و جوانسازی پوست می‌شود. در ادامه با همراه با بلد چی می خواهیم به معرفی یک تکنیک برای جوانسازی صورت خانم ها و آقایان ( تزریق فیلر صورت)، بپردازیم.

مراقبت های مهم قبل از تزریق فیلر
کلینیک زیبایی

نکات مهم قبل از تزریق فیلر

برای به دست آوردن تجربه ای مطلوب از تزریق فیلر برای جوانسازی، باید توصیه ها و مراقبت هایی که از سوی متخصص پوست تعیین شده، رعایت کنید. قبل از تزریق فیلر و تزریق ژل، یک سری نکات مهم است که حتما باید به مدت 7 الی 10 روز قبل از تزریق، انجام شود که در ادامه به شرح آن ها، خواهیم پرداخت.

تزریق  فیلر چیست؟ چه کاربردی دارد؟
کلینیک زیبایی

فیلر چیست؟ انواع و کاربردهای فیلر

اگر به پوست خود اهمیت می دهید باید با افزایش سن و عوامل موثر دیگر مانند ژن، نوع خورد و خوراک و.... با چین و چروک و افتادگی صورت مواجه می شوید که حتما برایتان بسیار آزار دهنده است. ما قصد داریم در ادامه شما را به بهترین روش زیباسازی و جوانسازی پوست و صورت ( تزریق فیلر) که از کمترین عوارض برخوردار میباشد، آشنا کنیم.

علت سفت و گلوله شدن ژل لب و راه های پیشگیری و درمان آن
کلینیک زیبایی

سفت شدن و گلوله شدن ژل لب + جلوگیری و درمان

پس از تزریق ژل لب ممکن است برخی از افراد با سفت شدن و گلوله شدن ژل در لب مواجه شوند که برای این دسته از افراد، اتفاقی نگران کننده است که لازم است بدانید این مشکل جای هیچ گونه نگرانی ندارد و به مرور زمان از بین می رود. در ادامه می خواهیم به علت سفت شدن ژل لب و راه های درمان آن، بپردازیم.

چگونه ژل لب را از بین ببریم ؟ تخلیه ژل لب
کلینیک زیبایی

چگونه ژل لب را از بین ببریم ؟

پس از تزریق ژل لب برای برخی از افراد، ممکن است نتایج نامطلوب و نارضایتی را به همراه داشته باشد که البته برای این مورد، راه حل هایی هم وجود دارد. لازم است بدانید روش خانگی از بین بردن ژل لب، اقدامی نامناسب است. بهترین راه برای تخلیه ی ژل لب مراجعه به کلینیک است. ما در سایت بلدچی بهترین کلینیک های زیبایی را به شما معرفی می کنیم.

عوامل موثر در کاهش دوام ژل لب
کلینیک زیبایی

چه مواردی دوام ژل لب را کاهش می دهند؟

پس از تزریق ژل که توسط بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج، انجام می شود، مهم ترین نکته میزان دوام عمر ژل است که به عوامل متعددی بستگی دارد. بسیاری از کلینیک ها وعده ی دوام عمر یک سال بدون در نظر گرفتن برند ژل و عوامل موثر دیگر، می دهند در صورتی که ماندگاری ژل لب زیر یک سال است زیرا لب های ما به طور مداوم حرکت می کنند و در نتیجه سرعت تجزیه ژل افزایش پیدا می کند.

آموزش ماساژ لب بعد از تزریق ژل
کلینیک زیبایی

ماساژ لب بعد از تزریق ژل

برای حفظ زیبایی و ماندگاری ژل پس از تزریق نیاز به مراقبت هایی است که یکی از آنها ماساژ لب است. توصیه می شود برای رفع عوارض جانبی تزریق ژل، لب ها ماساژ داده شود تا هم در فرم دهی لب موثر باشد و هم ورم، کبودی کاهش پیدا کند. با ما برای آموزش مرحله به مرحله ی ماساژ لب بعد از تزریق ژل، همراه باشید.

تزریق ژل لب در کرج + لیست قیمت و نمونه کار
کلینیک زیبایی

قیمت و نمونه کار تزریق انواع ژل لب در کرج

برای تزریق فیلر لب و جوانسازی ابتدا باید به دنبال یک کلینیک زیبایی خوب در تهران و کرج باشید و پس از تحقیقات لازم، مشاهده ی نمونه کار تزریق ژل لب در کرج، برای این نوع عمل زیبایی، اقدام نمایید. در مرحله ی دوم بررسی برند ژلی که استفاده می شود و مقایسه ی جدول قیمت است که در ادامه به تمامی موارد ذکر شده می پردازیم.

ویژگی و مزایای تزریق ژل لب چیست؟
کلینیک زیبایی

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب که برای فرم دهی، شکل دهی لب کاربرد دارد از یک سری عوارض و مزایا برخوردار هستند که البته عوارض تزریق ژل لب، کوتاه مدت است اما ویژگی تزریق فیلر لب شامل زیباسازی و بهبود ظاهر لب، تقویت لب ها می شود. ما در ادامه مزایای تزریق ژل لب را در اختیار شما عزیزان، قرار داده ایم. با بلد چی همراه باشید.

معرفی انواع برند و مارک ژل لب
کلینیک زیبایی

معرفی انواع ژل لب

برای تزریق ژل لب انواع مارک و برند البته با قیمت های مختلف در بازار وجود دارد که در کلینیک های زیبایی، مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین مارک ژل لب بپردازیم که بهترین گزینه برای جلوگیری هر گونه عفونت، کبودی، تورم، زخم و.... می شوند. با بلد چی، بهترین برند ژل را برای تزریق ژل لب بشناسید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب برای افزایش ماندگاری چیست؟
کلینیک زیبایی

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب برای ماندگاری

هر نوع از تزریقات به منظور افزایش زیبایی صورت و اندام، نیاز به مراقبت هایی برای جلوگیری از بروز هر گونه عفونت؛ زخم، خونریزی، ورم و کبودی می باشد که البته با تشخیص پزشک، تعیین می شود. در ادامه مطلب، برای شما متقاضیان عزیز لیستی از مراقبت های بعد از تزریق ژل لب را تهیه کرده ایم که پس از تزریق ژل، به شما کمک خواهد کرد. این لیست با مشورت متخصصان پوست و زیبایی و تاییده شده توسط آن ها، تهیه شده است.

نکات و توصیه های مهم قبل از تزریق ژل لب
کلینیک زیبایی

نکات مهم قبل از تزریق ژل لب

تزریق ژل لب با توجه به حساس بودن ناحیه ی تزریق، نیاز است با مشورت پزشک متخصص در بهترین کلینیک زیبایی انجام شده و قبل و بعد از تزریق مراقبت های لازم رعایت شود. یک سری توصیه ها توسط متخصص با توجه به نوع پوست شما داده می شود که حتما برای جلوگیری از بروز هر گونه عوارض تزریق ژل لب، انجام شود.

رایج‌ترین عوارض جانبی تزریق ژل لب
کلینیک زیبایی

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

تزریق ژل لب که یکی از اقدامات رایج، برای زیبایی و فرم دهی لب خانم در کلینیک های زیبایی صورت می گیرد، محسوب می شود به همراه خود مزایا و معایبی دارد که در این مقاله قصد داریم به رایج ترین عوارض تزریق ژل لب به همراه مراقبت های پس از تزریق ژل، بپردازیم. با ما همراه باشید.

نحوه ی تزریق ژل لب | تکنیک تزریق ژل لب
کلینیک زیبایی

مراحل و نحوه تزریق ژل لب

لب مهم ترین قسمت صورت است که یا به صورت طبیعی کوچک هستند و یا با افزایش سن، کم حجم و کم ارتفاع می شوند. برای فرم دهی لب روش های مختلفی دارد که از پر کاربرد ترین روش های، تزریق ژل لب است که در بسیاری از کلینیک های زیبایی با تشخیص پزشک، انجام می شود. در کلینیک زیبایی انواع خدمات تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریف فیلر و.... به شما متقاضیان عزیز ارائه می شود.

معرفی انواع روش های کاشت مو و انتخاب بهترین روش
کلینیک زیبایی

روش های کاشت مو

امروزه اقدامات و عمل های زیبایی به روش های مختلفی صورت می گیرد. اطلاع از این روش های و نحوه انجام آن می تواند کمک شایانی به ما برای انتخاب بهترین و مناسب ترین روش کند. در اینجا شما را با انواع روش های کاشت مو آشنا خواهیم ساخت.

عوارض کاشت مو چیست؟
کلینیک زیبایی

عوارض کاشت مو چیست؟

کاشت مو در کنار زیبایی و مزایا دارای عوارض و معایبی نیز هست که در صورت عدم رعایت نکات قبل و بعد از عمل ممکن است فرد دچار آن شود.

هر آنچه باید درباره ی پیکرتراشی یا لیپوماتیک بدانید
کلینیک زیبایی

هر آنچه باید درباره ی پیکرتراشی یا لیپوماتیک بدانید

در گذشته تنها روشی که از طریق آن افراد می توانستند به اندام مورد نظر خود برسند ورزش و رژیم غذایی بود. اما امروزه به لطف پیشرفت علم و تجهیزات پزشکی امکان پیکرتراشی و رسیدن به اندام مناسب و دلخواه وجود دارد.

خرید دستگاه لاغری LPG
کلینیک زیبایی

خرید دستگاه لاغری LPG

روش های مختلفی برای لاغری موضعی وجود دارد و یکی از جدیدترین روش ها برای لاغری دستگاه LPG است. در اینجا شما را با هر آنچه نیاز است در رابطه با دستگاه LPG بدانید آشنا می کنیم.

جوانسازی پوست صورت با لیزر چهار بعدی فوتونا
کلینیک زیبایی

لیزر فوتونا

افزایش سن و پیر شدن پوست می تواند سبب از دست رفتن زیبایی صورت شما شود. خوشبختانه امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد که یکی از آنها لیزر فوتونا است. در ادامه شما را با این روش جوانسازی آشنا می کنیم.

جراحی لیفت بازو (براکیوپلاستی) - انواع روش های رفع افتادگی و شلی پوست بازو
کلینیک زیبایی

لیفت بازو

لیفت بازو یا براکیوپلاستی عملی است که در طی آن چربی اضافه و افتادگی پوست بازو از بین می رود. برای دانستن نحوه انجام این عمل جراحی و همچنین مزایا و عوارض آن با ما همراه باشید.

لیفت و درمان غبغب - انواع روش های خانگی و بدون جراحی رفع غبغب
کلینیک زیبایی

رفع غبغب

وجود غبغب می تواند در کاهش زیبایی صورت شمت تاثیر به سزایی داشته باشد. راه های مختلفی برای رفع غبغب وجود دارد که برخی از آنها از طریق جراحی و برخی بدون جراحی هستند. برای آشنایی بیشتر با روش های رفع غبغب همراه ما باشید.

زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل - انواع روش های زاویه سازی فک
کلینیک زیبایی

زاویه سازی فک

بهترین روش زاویه سازی فک کدام است؟ انواع روش های زاویه سازی فک کدام است؟ آیا زاویه سازی صورت عوارض دارد؟ هزینه عمل زیبایی زاویه سازی صورت چقدر است؟ با ما همراه باشید تا شما را با نحوه جراحی زیبایی زاویه سازی صورت آشنا کنیم.